İçeriye Girmeden Kapıya 3 Kere Vur ...😇🥰😘🥳🥳🥳

Biliyosun mucizem hep aynı sorunları yaşadık. Bilmiyorum bu defa hangi yöntem işe yaradı buralara geldik bakalım ilerisini görebilcekmiyiz ama istanbula gidebilme imkanın olursa doktorumu gözüm kapalı öneririm🥲
Ben bıraktım kuzum tüp bebeği de tedaviyi de İstanbul u da...
Burdaki son Dr da devam edicem Bi dahaki adetim le bakalm inşallah iyi gelir bu defa
Çünkü tükendim kelimesi bile yetmiyor içimdeki kopan yıkılan şeylere...
Göz göre göre kaybettim bebeğimi..
Şimdi dursaydı 4 aylık olacaktık cinsiyetini bile öğrenecektik
Israrla çok yalvardım Dr a rahim ince mi iyi mi ilaç kullanalım mı diye
Eğer ki sebep oldularsa hakkımı helal etmiyorum
Ben neler yaşadım bu kadar gailesiz olmaları bana hak değildi

Burdaki son Dr da devam edicem Bi dahaki adetim le bakalm inşallah iyi gelir bu defa
Kesinlikle çok haklısın canım çoğu doktor önemsemiyo inceliği. Ben geçen yılki kaybımdan sonra birtane yumurta takipli denemiştim. Yumurtamın çatlamaya yakın zamanında 5.5 mm ydi rahim doktor iyi güzel çatlayınca daha da kalınlaşır demişti düşün tüp bebek doktorum 7 küsürleri beğenmezken. Önemsenmicek bir durum değil bu. Sonra bu transferimden öncede 3 ay arka arkaaya kimyasal gebelik gecirdim. Artık doktorlarada dedim yani benim bebeklerin hepsimi sağlıksız bu kadar arka arkaya olcak kadar. Bunun tek açıklaması rahim inceliğnden tutmuyo dedim. Her gittiğim doktora danıştım o ara. Hepside evet büyük olasılık ondan tutsa bile incelikten biyerden sonra ilerleyemez zaten dediler. Allah iyi insanları karşımıza çıkarsın çok zor. Ama şükürki sorunun farkına vardık artık inşallah herşey çok güzel olcak bundan sonra. Belki estrofem+yumurta büyütme tedavisi çözüm olcak senin içinde miniğine kavuşmaya 🥰

İyi ki görmemişim unutmaya ömür yetmezdi 😅:confused:
Yetmiyor bacım yetmiyor 😅😅
Ya dimi biryerim ağrıdı hemen antibiyotik artık herşeyde onu kullanmadan olmuyo vücudumuz kendi savaşamaz hale geliyor bir süre sonra. Ben bu hastalıkta gördüm demekki kendi kendüme de düzeliyomuşum😂😂
Aynen öyle kız tamam misal gerçekten antibiyotik kullanmak gereken durumlar oluyor ona bişey demiyorum ama işte sakız olmuş maalesef her reçeteye 🥴
Pıttık atan bile oldu
Haha onu görmedim Allahtan😅😅
DuTum bide biri vardı Bdv yazmıştı

Hiç temizlemediğini her gün nasıl baktığını taradiğini böyle daha estetik olduğunu diyerek konu açmıştı

🤣🤣🤣🤣
Iyyy evet ya örgü yapacaktı az kalsın😅😅

Rabbim iyilerle karşılaştırsın inşallah canım benim gönlünce olsun bundan sonraki süreç

Yetmiyor bacım yetmiyor 😅😅

Aynen öyle kız tamam misal gerçekten antibiyotik kullanmak gereken durumlar oluyor ona bişey demiyorum ama işte sakız olmuş maalesef her reçeteye 🥴

Haha onu görmedim Allahtan😅😅

Iyyy evet ya örgü yapacaktı az kalsın😅😅
Vallahi öyle oldu bizide alıştırdılar bu duruma kurabiyem bakıyorum yurt dışında hiç yok bu tarz şeyler 😬

Yasadigin bu sıkıntıların sonunda Rabbim en güzeli neyse onu versin ve bütün kötü şeyler geçmişte kalsın
Yüzünde güller açsın mucizemm🌹🌷❤❤

Kesinlikle çok haklısın canım çoğu doktor önemsemiyo inceliği. Ben geçen yılki kaybımdan sonra birtane yumurta takipli denemiştim. Yumurtamın çatlamaya yakın zamanında 5.5 mm ydi rahim doktor iyi güzel çatlayınca daha da kalınlaşır demişti düşün tüp bebek doktorum 7 küsürleri beğenmezken. Önemsenmicek bir durum değil bu. Sonra bu transferimden öncede 3 ay arka arkaaya kimyasal gebelik gecirdim. Artık doktorlarada dedim yani benim bebeklerin hepsimi sağlıksız bu kadar arka arkaya olcak kadar. Bunun tek açıklaması rahim inceliğnden tutmuyo dedim. Her gittiğim doktora danıştım o ara. Hepside evet büyük olasılık ondan tutsa bile incelikten biyerden sonra ilerleyemez zaten dediler. Allah iyi insanları karşımıza çıkarsın çok zor. Ama şükürki sorunun farkına vardık artık inşallah herşey çok güzel olcak bundan sonra. Belki estrofem+yumurta büyütme tedavisi çözüm olcak senin içinde miniğine kavuşmaya 🥰
Bilmiyorlar kuzum normal kadın doğumcu lar Bi halt bilmiyor. Önüne problemsiz hamile kalan ilerleyen geliyo a kese aa eli ayağı aa pipisi diyip zamanı gelince de alıp çıkarıyo işte bu. Hoş prof olsa ne olsa da doktoruna denk gelemedin mi böyle ben gibi rezil olup yaranın üzerine tuz atıp gönderiyorlar da.
5.5 ta tutup da ilerleyen de var bazılarında rahim tamamlıyor kendini ama ortalama 7 üstü isteniyor daha sağlıklı tutunup ilerlemesi için
Ama dediğin gibi ilerlemiyor bizde sıkıntı o
Estrofem ben de 7.5 tan yukarı çıkarmamıştı kuzum dozu ne kadar artırsak da fayda etmemişti😥
Climare forte bant etkili olmuştu Bi tık daha
Hamile kalsam yine nasip olur mu bilmiyorum Bi daha bu şekilde devam edebilir mi bilmiyorum başka da bi umudum kalmadı açıkcası
Senin kaç aya kadar kullandırdı estrofem
Atıyorum 3 ay sonunda kalınlık kaça ulaştı ve sonrasını ilaçsız rahim koruyaceilecek mi nasıl olcak bilmiyorum

Rabbim iyilerle karşılaştırsın inşallah canım benim gönlünce olsun bundan sonraki süreç
Allah razı olsun bitanem inşallah hepimizi♥️
Yasadigin bu sıkıntıların sonunda Rabbim en güzeli neyse onu versin ve bütün kötü şeyler geçmişte kalsın
Yüzünde güller açsın mucizemm🌹🌷❤❤
Amin bal parem çok amin♥️güzel kalbinden öperim🌸

Bilmiyorlar kuzum normal kadın doğumcu lar Bi halt bilmiyor. Önüne problemsiz hamile kalan ilerleyen geliyo a kese aa eli ayağı aa pipisi diyip zamanı gelince de alıp çıkarıyo işte bu. Hoş prof olsa ne olsa da doktoruna denk gelemedin mi böyle ben gibi rezil olup yaranın üzerine tuz atıp gönderiyorlar da.
5.5 ta tutup da ilerleyen de var bazılarında rahim tamamlıyor kendini ama ortalama 7 üstü isteniyor daha sağlıklı tutunup ilerlemesi için
Ama dediğin gibi ilerlemiyor bizde sıkıntı o
Estrofem ben de 7.5 tan yukarı çıkarmamıştı kuzum dozu ne kadar artırsak da fayda etmemişti😥
Climare forte bant etkili olmuştu Bi tık daha
Hamile kalsam yine nasip olur mu bilmiyorum Bi daha bu şekilde devam edebilir mi bilmiyorum başka da bi umudum kalmadı açıkcası
Senin kaç aya kadar kullandırdı estrofem
Atıyorum 3 ay sonunda kalınlık kaça ulaştı ve sonrasını ilaçsız rahim koruyaceilecek mi nasıl olcak bilmiyorum

Allah razı olsun bitanem inşallah hepimizi♥️

Amin bal parem çok amin♥️güzel kalbinden öperim🌸
Aynen öyle malesef canım dediklerinde o kadar haklısınki 😢
Ben 10 haftanon sonunda yani dün estrofemi kestim. 2 haftadır azaltarak bitirdim. Bilmiyorum bundan sonrası ne olcak ama doktor artık estrofemin bir katkısı yok bundan sonrasını progestanlar halletcek dedi🤷🏼‍♀️

X