İçimi dökmek istedim sadece , çok doluyum.

Maaş kartlarınızı vee nedir yahu sakat mı abiniz ayıp be aaa o ne öyle sokmayın içinize manyak mıdır nedir? O değil de abiniz gerçekten üvey olabilir mi? Bunu ciddi soruyorum yani annenizin ilk eşinden ya da babanızın ilk eşinden olabilir m?

Gelin dolduruyordur abinizi. Hiçbir evlat annesine, mezara mı götüreceksin diye fütursuzca bir cümle kuramaz. Bence annenize yurda gitmek istediğinizi, para konularından dolayı depresyona girdiğinizi falan söyleyin ne bu rezalet?
Biz de öyle düşünüyoruz aynen

Ailesini kurmuş dışardaki abinim destek olması lazımken hadi durumu yoktur destek olamaz onu da geçtim de
Öğrenim kredisi alan çocuğun parasına laf etmek nedir ya
Annene durumu izah et anlayacak gibi değilse de gidebiliyorsan git evden, evden gidince sana maddi destek sağlamazlar önce garantiye al gelirini giderini iyi hesapla

Abiniz yetim hakki yiyor!

Nefret ediyorum ya bu tür insanlardan eger diger abin hesabini kitabininiyi biliyorsa annenin maasini o ceksin sende maaslari ayir abin ber zaman para koparacak gibi görünüyor.

Not:herkesin bir derdi var sen ben niye boyleyim diye dusunme derslerine odaklan canim benim Hoppa
Zaten bu aydan itibaren ayıracağım ,her ay zaten annem sesini çıkaramadıkça para koparacak gibi. Kendimi enayi yerine koydurmaktan kurtulacağım.

Annenin gözü açılmadıkça yapacak birşey yok böyle anne babalar sonunda en büyük darbeyi doyuramadıkları aç gözlü çocuklarından alıyorlar

Maaş kartlarınızı vee nedir yahu sakat mı abiniz ayıp be aaa o ne öyle sokmayın içinize manyak mıdır nedir? O değil de abiniz gerçekten üvey olabilir mi? Bunu ciddi soruyorum yani annenizin ilk eşinden ya da babanızın ilk eşinden olabilir m?
Yok annemiz babamız bir ,üvey değil. Seneye yurda geçmeyi bile düşünüyorum ama yurda alışırmıyım sizce kızlar gerçekten bu evde enayi ,sömürülen olarak hissediyorum aklım hep bu konuda hep.

Yok annemiz babamız bir ,üvey değil. Seneye yurda geçmeyi bile düşünüyorum ama yurda alışırmıyım sizce kızlar gerçekten bu evde enayi ,sömürülen olarak hissediyorum aklım hep bu konuda hep.
Alışırsın tabi ki yurt daha iyi olur etrafındaki herkes senin gibi öğrenci olacak kafan rahat olur.. Biz de geçtik oralardan inan ki yurt daha iyi olur :)

Zaten bu aydan itibaren ayıracağım ,her ay zaten annem sesini çıkaramadıkça para koparacak gibi. Kendimi enayi yerine koydurmaktan kurtulacağım.
Hicte dusunme anneme haksızlık mi yapıyorum diye en dogrusunu yapiyorsun helal olsun bu fikrinden sakin vaz geçme

Hicte dusunme anneme haksızlık mi yapıyorum diye en dogrusunu yapiyorsun helal olsun bu fikrinden sakin vaz geçme
Anneme artık haksızlık mı yapıyorum diye düşünmüyorum ,kendini ezdiriyor bizim de hakkımızı savunmuyor evladım da evladım yok bilmem ne. Dünden beri küsüm geri adım atmayacağım ya oğlunu düşünecek ya da beni enayi yerine koymayacak

X