İDRAR TESTİME BAKAR MISINIZ ACİL

ayseyilmaz432

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2023
4
0
24
hanımlar merhaba acil bi görüşünüzü almak istiyorum benim adetim düzensiz ve 9-07-2023te adet başlangıcım oldu 5 gün sürdü 16--07-2023te şüpheli bi ilişki yaşadım ilişkiden 2 hafta sonra 30-07-2023te yine kanama geçirdim 3 4 gün sürdü fakat bu sefer koyu ve parçacıklıydı kafam karıştı biraz daha zaman verdim tekrardan kanama yaşadım adettim normal süresinden 1 hafta sonra 17-08-2023te adet geçirdim 5 gün sürdü ve aynı regl gibi baya kan geldi adetim bittikten sonra idrar testi yaptım testimi negatif okudum ve süreç boyunca hiçbir türlü göğüste büyüme ağrı sızı yada hamilelik belirtisi çekmedim birde siz bakıp yardımcı olur musunuz ekstra olarak şu sıralar idrarımdan kan görüyorum ama yanma yada sık idrara çıkma gibi problemlerim yok idrar yolu enfeksiyonu olduğumu düşünmüyorum doktora gidicem fakat bu kadar fazla kan görme durumu beni cidden etkiledi

Eklentiler

• WhatsApp Image 2023-10-03 at 12.13.31.jpeg
    WhatsApp Image 2023-10-03 at 12.13.31.jpeg
    53 KB · Görüntüleme: 283
İdrar testiniz negatif idrar yolu enfeksiyonu muhtemelen kan gelmesi de kdın doğum doktoruna gidip hem ultrason muayene hemde idrar tahlili verebilirsiniz

yıldız hanım sizce kanamalarım normal mi biraz stresli bi dönemden geçiyorum
kanama geçirdiğim için hamile olduğumu düşünmüyorum
Lekelenme ve ara kanama tabi ki normal değildir bir jinekoloji doktoruna gidip muayene olursanız sorunuz netlesecektir . Usg ve tahliller ile . Çikolata kist , polikistik over , mevsim geçişi, miyom, stres kaynaklı, rahim ağzı siğili vb gibi bir çok sebep olabilir en iyi çözüm doktor kontrolu .

X