İftiraya uğradım :(

Hayır diğer stajyerler ona müsamaha gösterdiğim için daha önce de böyle dedikodular çıkardı zaten onlar yapmış yine yapmışlar
Misal 1.dönem 90 verdim diye de onun için “gelmediği halde yüksek puan aldı bize haksızlık yapıldı” dediler
Bu fesatlar ogretmen mi olacak? Bu kizlarla konusun asil. Benim de agir engelli bir ogrencim var. Bazen derslere gec geliyor. Diger gec gelenleri almiyorum ama onu aliyorum. Otobuse binmesi bile cok zor. Hele yagmurlu havalarda cok zor her sey onun icin. Cocuk bu zor sartlarda geliyor ve cok basarili. Hicbir sinif arkadasi onu alip bizi niye derse almiyorsunuz diyemez. Derlerse onunla yer degistirmek ister misiniz diye sorarim. Siz de sorun bu kizlara. Onun yerinde olmak ister misiniz diye.

Kızım kemoterapi gördü. 3.5 yaş lösemi. En küçük enfeksiyon bile iki saatte ciğerlere inerdi. Evi steril yapmamıza hastane-ev- nene hariç kimseyle görüşmesine rağmen kaç sefer enfeksiyon kaptı. Kalabalık ortamlar tehlikeli, enfeksiyondan ölen çocuklar oluyordu.

Tercih sunup tercihi ona bırakabilirdiniz. Bu dönemde çok hassas oluyorlar.

Kızım kemoterapi gördü. 3.5 yaş lösemi. En küçük enfeksiyon bile iki saatte ciğerlere inerdi. Evi steril yapmamıza hastane-ev- nene hariç kimseyle görüşmesine rağmen kaç sefer enfeksiyon kaptı. Kalabalık ortamlar tehlikeli, enfeksiyondan ölen çocuklar oluyordu.

Tercih sunup tercihi ona bırakabilirdiniz. Bu dönemde çok hassas oluyorlar.

Geçmiş olsun şimdi nasıl kızınız ?

İzin verdiğim gibi ailesine öğretmenine kendi üstlerime haber verdim yani o kadar detayı buraya yazmadım ama her şey usulünce oldu
Kendini okulda ne kadar iyi hissederse hissetsin eminim siz de olsanız gayri ihtiyarı yavrum dinlen iyileş gel derdiniz kilosu çok düşmüş ve bayılacak gibiydi bakışları rengi. :KK43:
Ben de iyi ol gel ya da canın istedikçe staj günün olmasa da gel bizi ziyaret et dedim :KK43:
Allah kimseye göstermesin evet farklı ortamlar iyi hissettirir ama ortam gerçekten iyiyse sınıfımı da kirli arkadaşları da ona karşı saf kötü..
1.dönem ona yüksek puan verdim diye arkamdan haksızlık yapıyor da dediler :KK43: kız hastayım diye gelmediği gün müdüre çıkıp gelmedi parasını kesin dediler :KK43:
Rabbim şifasını versin inşallah bu hastalıkta moral çok önemli,çevremde kanserden vefat edenler var içlerinde en çok koyanda 11 yaşında bir yakinimizin çocuğu oldu büyüyünce
polis olacağım derdi.

Babamın çocukluk arkadaşı kanser oldu telefon ile hergun görüşüp moral veriyor yanına eşi ve çocukları hariç kimse gitmiyor.

Sizide anladım aslında ama yinede kız gelmek isterse gelsin.

Arkadaşlarida eğer gerçekten arkadaşı olsa idi arkadaşlarına destek ve yardımcı olurlardı.

X