İğneli Epilasyon İzmit

Beauty41

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2020
1
0
37
Herkese merhaba 😊 Buraya yeni üye oldum ve ilk yorumumu yapıyorum. Herkesin kıl, tüy konusunda sıkıntılı olduğunu bildiğim için gittiğim bir yerle ilgili memnuniyetimi paylaşmak istedim. İzmit merkezde Djamel estetik diye bir güzellik merkezi var. Yıllardır oraya iğneli epilasyona gidiyorum ve çok memnunum. Öncesinde yüzümde ve kollarımda lazerin neredeyse her türünü denedim ama tüylerimi daha da kalınlaştırdı. Hiçbir işe yaramadı, daha kötü oldu. Sonra farklı ne yapabilirim diye düşünürken iğneli epilasyonu denemek istedim ve önceki lazer için ayırdığım zamana ve paraya pişman oldum. Kalınlaşan tüylerim de cabası oldu. Ben Djamel estetikte yüzümden ayağıma kadar neredeyse vücudumun her yerine iğneli epilasyon yaptırdım. Ve yaptırdığım yerlerdeki sonuçtan çok memnunum. Gerçekten tüyler bitiyor. Ne kalınlıkta, ne renkte ya da vücudun neresinde olduğunun hiçbir önemi yok. Lazerden tamamen farklı. Önceden başka yerlerde iğneli epilasyona gitmiştim ama sonuç asla buradaki gibi olmadı. Şunu söyleyebilirim ki ortam çok hijyenik. İçeri galoşla alıyorlar. Kendileri maske ve eldiveni koronadan önce bile hep takıyorlardı. Her işlemden sonra odayı dezenfekte ediyorlar. Sizinle birebir ilgileniyorlar. İşlem sonrasında yapmanız gerekenleri tek tek anlatıyorlar ki bu benim çok hoşuma gitmişti 😊 Kısacası hayatınız boyunca kıl, tüy derdim olmasın diyorsanız Djamel estetiği tek geçerim. Asla pişman olmazsınız 😉💯💫 En son kaşlarımı yaptırdım. Fotosunu ekliyorum. Aradaki farkı siz görün 😀

Eklentiler

• F2463C82-004D-4C76-8C5F-D780939FB02C.png
    F2463C82-004D-4C76-8C5F-D780939FB02C.png
    248,8 KB · Görüntüleme: 126
  • FD9DBEDC-31FA-4A3F-B527-F5225C6223DD.jpeg
    FD9DBEDC-31FA-4A3F-B527-F5225C6223DD.jpeg
    133,1 KB · Görüntüleme: 125
  • 9C49F911-D25F-4F92-B336-B57511C224C1.jpeg
    9C49F911-D25F-4F92-B336-B57511C224C1.jpeg
    112,7 KB · Görüntüleme: 127
Reklam kokuyor araştırdım orayı .pek memnun olan görmedim .
Reklam kokuyor demişsiniz ama bende bizzat gidip memnun olanlardanım.. benim ne çıkarım varki reklam yapayım mesela.. tüylenme sorununu ancak çeken bilir.. kapalıysan başını geri vuramazsın, yüzünü alman saatler sürer, birinin sana yakından bakması istemezsin vs vs…. Malesefki pko ile mücadele eden biri olarak tüylenmeyi dibine kadar yaşıyorum.. ne yalan söyliyeyim ilk gittiğimde benim de ön yargılarım vardı hatta epilasyon yapan kişiye(Nermin ablaya☺️)memnun kalırsamda heryere yazıcam memnun kalmazsam da demiştim.. memnun kalmasaydım yüzümde herhangi bi leke iz kalsaydı yada ne bilim ocak ayından beri gitmeme rağmen azalma olmasaydı bende memnun olmadığımı kesinlikle yazar başkalarının mağdur olmamasını isterdim.. ama ben gerçekten memnunum, bakın abartmıyorum hergün ama hergün çıkan tüyleriyle uğraşan biri olarak artık çok rahatım huzurluyum, tüylerim azaldı geç çıkıyor en önemlisi cildim daha bi güzelleşti..demem o ki bu derdi çeken kim varsa izmitte Djamel estetiği memnuniyetle öneririm..işinin ehli temiz düzenli biryer..

X