iğneli epilasyondan ümidimi kestim

Merhaba ankarada iğneli epilasyon için gittiğim ve çok memnun olduğum bir yer var özelden yazarsanız size söyleyeyim
Merhaba, bende Ankara'dayım ve uer arayışı içindeyim. Bana da gittiğiniz yeri, memnun musunuz vs. yazmanız mümkün mü? :)

Sağ olun, yok ben ankarada yaptırdım. Ama şu kahve karbonatı önceden keşfetsem daha erken bırakabilirmişim çünkü biraz maliyeti yüksek iğneli epilasyonun. Bilseydim azaltana kadar iğneli yaptırıp sonra bu kürü uygulardım daha ucuza gelirdi 😊 ama sizin artık iğneliyle uğraşacak enerjiniz kalmamış tabi. Tekrar denenmemiş bi yere gitmeniz de zor gibi. İnşallah bundan fayda görürsünüz. Ben inanmamıştım işe yarayacağına, peeling olsun diye yapmıştım ama bayağı fark etti.
Merhaba Ankara'da nerede yaptırdınız acaba? Cevap verebilirseniz çok sevinirim :)

nasıl başlamalıyım bilmiyorum ama büyük bir hevesle ve umutla gitmek istediğim iğneli epilasyondan vazgeçiyorum artık.Lise çağlarımda bilinçsiz ve araştırmadan yüzüm için lazer epilasyona gittim ve tahmin edeceğiniz gibi kıllar azalacağına arttı, kalınlaştı ve nerdeyse göz altlarıma bile sıçradı.2 sene boyunca gittim ve sonuç alamayınca bıraktım ve hemen iğneli için bir seansa gittim ve yüzüme 3 saat çalışıldı ancak kabuklarım iyileşmeye başladıktan sonra bir de baktım ki yüzüme sokulan her bir iğnenin izi kalmış! o kadar üzüldüm ki 1 sene oldu hala da tam iyileşmiş değil ve artık yüzümdeki kıllardan kurtulmak için dün 2 yerle daha görüştüm ve sonuç yine hüsran biri hiç kılları almayı bile beceremedi çekerken o kılın çekildiğini hissediyordum,diğeri ise yaptığı ufacık yerde bile kahverengi izler bırakmış. Ben bu işlemin bu kadar masraflı ve yüzümü mahvedeceğini aslaa düşünmezdim artık çaresiz bir şekilde ağda yapmaya devam edicem çünkü artık para verip de bir de üstüne yüzümü delik deşik ve lekeli bırakmak istemiyorum
Aynı durumdayım sizi o kadar iyi anlıyorum ki

Yaklaşık 3 senedir gidiyorum. Önceki bahsettiğim yerden farklı bir salona basladım olumlu yönde sonuç aldım yüzümde leke vs kalmadı. Tek tük çıkıyor birde bende pcos vardı

Sizin yaptırdığınız kişi yanlış işlem uyguluyordur. İğneli ile 1 senede bitiyor çünkü

X