İkili testim yüksek çıktı.

maşallaahh canım Allah bagışlasın ,
bende bısey yaptırmayı duusnmıyıorum..
fetalede guvenım yok acıkcası ..
detaylı ulrutrasona gıtcem perınatolojıye sadece :dua: :KK200:
inşallah benım oglumda saglıkla gelır hayırlı evlat olur teyzesi
Cnm hiç moralini bozma Allah'ın izniyle sağlıklı bir şekilde dogucak tospik😍😍😍

Bende gitmiştim cnm perinatoloji ye doktor bana fetal dedi yaptır ben istemedim imzamı attım sagdece zaten doktorlar diyor test te net bir sonuç değil 99.9 çıkanın ki bile hastalıklı oluyor dedi onu geçtim ulturosondan bakmak bile net bir sonuç vermez dedi doğunca belli olur dediler hep öylede oldu zaten 3300 doğduk sabah sekizde girdiğim hastaneden sekiz buçukta oğlumu kucağıma aldım bir ağızda çıktı diyebilirim. Dikişim bile olmadı 3kilo 50 gramla çıktık 15 günlükken 3900 du kilosu 21 de asimiz var bakalım kaç kilo olmuş bizim sagdece bobreklerimizde genisliklik var oda konturol altında üç ayda bir gidilicek doktora
evet aynı seylerı konustuk cnaım bızde, masallaahhh sarısı bana olsun sağlıklaa :dua: :KK200:

Eki Görüntüle 3198099

Merhaba, benim de free beta hcg 4 çıktı papp değeri de 2,5 tu. Risk değerim 4450 de 1 çıktı doktor risk yok dedi ama yüksek normalde beta değeri. Sizin sonradan sıkıntı oldu mu sağlıklı doğum yapmışsınızdır inşallah 🙏🏻
Sağlıklı doğdu çok şükür. Doktorunuz risk yok diyorsa bir sıkıntı yoktur.

canım selam, benımde kombıne rıskım 258/1..
free beta mom degerı: 4,48 - pappa mom deegrım:n0,72 cıktı..
orta rısk dendı...
senın yavrun dınyaya geldı mı? ınsallah cok ıyısınızdır :KK200:
25 günlük olduk. Çok şükür bir sıkıntı çıkmadı. Fetal DNA testi de yaptırdım ayrıyeten, o temiz çıkmıştı

X