İkinci Cizgiyi goruyor musunuz?

Yarın sabah tekrarlayacagım😌3.dkda gozumle görmeye başladım çok net ama telde zorrr odakladm.bu bebetime 20dkyı baz alın diyor çok teşekkür ederim 🥰
O zaman gebelik olma olasiligi var. 🤩Cunku genelde ilk 5 dk diyorlar seninki 3. Dakikada belirmeye baslamis. Zaten testte ilk 20 dk diyormuş. 20. Dakikadaki cizgi çok net belli. Ben Turkiye'deki testleri bilmiyorum. Benim aldıklarım hep 5-10 dk diyordu. 😁 oyuzden 10 dk.sonrasina bakmiyorum genelde.

O zaman gebelik olma olasiligi var. 🤩Cunku genelde ilk 5 dk diyorlar seninki 3. Dakikada belirmeye baslamis. Zaten testte ilk 20 dk diyormuş. 20. Dakikadaki cizgi çok net belli. Ben Turkiye'deki testleri bilmiyorum. Benim aldıklarım hep 5-10 dk diyordu. 😁 oyuzden 10 dk.sonrasina bakmiyorum genelde.
Bende bebetimeda 5-20 olarak karşılaştım laboratuvar karda test edilmiştir muhtemelen 20dk olarak yazmıslardır😌

Eklentiler

• IMG_20240601_154557.jpg
    IMG_20240601_154557.jpg
    90,3 KB · Görüntüleme: 6
Bende bebetimeda 5-20 olarak karşılaştım laboratuvar karda test edilmiştir muhtemelen 20dk olarak yazmıslardır😌
Tabi mutlaka test etmişlerdir 😃 Zaten 20. Dk diyorsa kuruma cizgisi degildir o. Ben Olsam hemen saglik ocağına gidip kan veririm yarın sabah. Hic sabredemiyorum, bakalim 9 ay nasıl gececek 🤣🤣

Tabi mutlaka test etmişlerdir 😃 Zaten 20. Dk diyorsa kuruma cizgisi degildir o. Ben Olsam hemen saglik ocağına gidip kan veririm yarın sabah. Hic sabredemiyorum, bakalim 9 ay nasıl gececek 🤣🤣
Ben bu sabah test yapacaktım fakat kızım ateşlendi wcye gittim 6.30da ona şurup verip aklıma ne test ne baska bsy gelmedi sbah 10da geldi o gun ılık ıdrar degıldı. 1saatlık idrardı öğlende.ill ıdrarı kaçırınca yapmadım. Kızımla ugrastk hastaneye gıttık cokk kan veresım geldi fakat eşim de vardı. Ona sürpriz yapmak istiyorum cok buyuzden vermedım. Sbah bakaym ilk ıdrarla ne cıkacak. Buarada evet gördüm 20dk ıcınde. Oyuzden kurumus hali canımı yne de sktı. Kurumus halıne bakmasaydım ıyydı😂

Buarada 9 ay geçiyor merak etme. Bak kızım 5.5 yaşında koca 6 yıl geçmiş. Heyecanım dün gb dhaa gözümün önünde ah dyordm nasıl sabredecgım benm kese kalp dogum derken kocaman oldu kızım Bubo Bubo

X