İkiz gebelik ne zaman anlaşılır

Merrv

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2021
312
134
24
Kızlar merhaba tüp bebekle hamile kaldım 2 tane 5.gün dondurulmuş embriyo transfer etti doktor ilk kontrole gittiğimde tek kese vardı 1 hafta sonra tekrar gittiğimizde ikinci bir kese ortaya çıktı ama içi şuanlık boş gözüküyor dedi başına böyle birşey gelen var mı? Ve bu arada kaç haftalık diyince 5+6 dedi doktor bebeğin kalbi çok yavaş atıyor dedi sizce hızlanır mı

Merhaba bana da 2 embriyo transfer edilmişti, geçen cuma tek kese görüldü. Doktor muhtemelen tek dedi. Ama sonradan da bir kese daha görülebilir Bu cumartesi de nasipse kalp atışı için gidicez sanırım o zaman kesinleşir.

Kızlar merhaba tüp bebekle hamile kaldım 2 tane 5.gün dondurulmuş embriyo transfer etti doktor ilk kontrole gittiğimde tek kese vardı 1 hafta sonra tekrar gittiğimizde ikinci bir kese ortaya çıktı ama içi şuanlık boş gözüküyor dedi başına böyle birşey gelen var mı? Ve bu arada kaç haftalık diyince 5+6 dedi doktor bebeğin kalbi çok yavaş atıyor dedi sizce hızlanır mı
Merhabalar son durum ne peki.
Bende de aynı durum olduda

Kürtaj oldum ben
Çok geçmiş olsun
Beni hala kürtaj yapmadi dr
İkiz gebelik birinin kalbi attiği için işlem yapilmyrmş
Hafta olarak küçük olduğu ilaçlamı dúşürttüler boş keseyi nası işlem yapılıyo bòyle bi durumda

Çok geçmiş olsun
Beni hala kürtaj yapmadi dr
İkiz gebelik birinin kalbi attiği için işlem yapilmyrmş
Hafta olarak küçük olduğu ilaçlamı dúşürttüler boş keseyi nası işlem yapılıyo bòyle bi durumda
Hiç bilmiyorum ben direk kürtaj oldum ikisinde aldılar biri zaten gelişmemişti birininde kalbi durdu

X