İkizbebek ve emzirme

Grbtgkhn01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2017
18
5
42
İkiz bebeklerim memeye çok düşkün oldukları halde emziremedim ve çok üzülüyorum belki biraz daha.mucadele etseydim basaracaktim😞kaşıntı tedavisi gördüm keşke gormeseydim ne kaşintim geçti ne bebeklerini emzirebildim bu durumu yaşayan oldumu çok üzülüyorum

Neden üzülüyorsun, süt kesilmiş gibi olsa da tekrar gelir bebeklerine emzirmeye devam et çabala. Sürekli emzir emzirmeye sağmaya çalış sütünün geldiğini göreceksin. Memeni Uyar dıkça tekrar sütü etmeye başlayacaktır

Neden üzülüyorsun, süt kesilmiş gibi olsa da tekrar gelir bebeklerine emzirmeye devam et çabala. Sürekli emzir emzirmeye sağmaya çalış sütünün geldiğini göreceksin. Memeni Uyar dıkça tekrar sütü etmeye başlayacaktır
Aradan baya zaman geçmiş😂şimdi düşünüyorum da çocuğun biri kuvezde biri yanımda sürekli.aglior meğer açlıktan agliormus sütüm hiç gelmemiş iki gün aç bıraktım süt gelecek diye😔şekeri düşmüş mecbur mamaya başladım sonra sagdim geldi azda olsa iki ay süre mama meme gittik bu arada geçmeyen kasintim deli ediyordu beni heryerim kabarik geziordum işe başlama tedavi olayım derken tam kestim 😔keşke.daha mücadele etseymisim daha bilinçli olsaymisim.neyse buyuyorlar çok şükür tesekkur ederim

İkiz bir anne iseniz, emzirmek ilk başta iki kat zorlayıcı olabilir: Sonuçta, beslemek için iki ağzınız, dengelemek için iki küçük beden ve tüm bu emzirme olayını çözmesi gereken üç kişi var.

Aradan baya zaman geçmiş😂şimdi düşünüyorum da çocuğun biri kuvezde biri yanımda sürekli.aglior meğer açlıktan agliormus sütüm hiç gelmemiş iki gün aç bıraktım süt gelecek diye😔şekeri düşmüş mecbur mamaya başladım sonra sagdim geldi azda olsa iki ay süre mama meme gittik bu arada geçmeyen kasintim deli ediyordu beni heryerim kabarik geziordum işe başlama tedavi olayım derken tam kestim 😔keşke.daha mücadele etseymisim daha bilinçli olsaymisim.neyse buyuyorlar çok şükür tesekkur ederim
Evet epey geçmiş.isin komik tarafı be im kizim beni emmeyi bıraktı 😂 günde 3 öğün mama veriyorum Gece uykusunda emziriyorum. Arada sagip veriyorum 🤭 üzüldüm mu...Çoook....bir şey değişti mi...hayır:)) üzme kendini. Sen iyi olacaksın ki çocuğun da iyi olacak.

X