ileri yas 44 ...cuha cicegi kesinlikle deneyin derim

Bugun şiddetli mide agrısı İshak bulantı kusma ne varsa yasadım, su an bıraz hafifledim benımde gözümde büyüyor iğneler 2ayım kaldı canım tupbebek ıcın. Su an eve zor geldım isten ve yolda yıne cıkardm.. Yatıyorum agrım cok
İnsanlarda hamile sandılar sanırım😁😁
Sanırım bıraz üzüldüm bu ara tabiki sebepsiz deıl. Sıkma canını kendimizi perişan etmekte akıl işi değil, uğraşı bulmaya hayatınıı odak noktasını degiştirmeye çalışıcam
Bu arada yumurtlama gunune kadar cuha cıcegı kapsul kullan daha fazlası zarar..

Birde bu ay ben evdeki omepa q10 diye takviye ilaç daha kullandım, çörek otu ve bal karışımı vardı önceden kavanoz da onu bitirdim. Netten aldığım bir macun daha vardı hepsini birden kullandım ama maalesef bi gelişme olmadı tek gelişme yumurtlamanın hissedilir biçimde geliştiği sadece😔
solgar evening primrose oil 500 mg almıştım netten. Geçen ay bikaç gün kullandım elime geç ulaştı ama sancı tarzında biraz ağrı çektim bu ilaç içtikten sonra..Tekrar bugün başladım regl 3. günü. 10-12 gün kadar içicem.
Arı sütü bal polen karışımı almıştım , polen olması rahatsız etti beni kullanamadım.
Arısütü alıcam sadece.
Aslanpençesi çayına tekrar başlıyorum.
Omepa q10 araştırıcam onuda almak istiyorum.

solgar evening primrose oil 500 mg almıştım netten. Geçen ay bikaç gün kullandım elime geç ulaştı ama sancı tarzında biraz ağrı çektim bu ilaç içtikten sonra..Tekrar bugün başladım regl 3. günü. 10-12 gün kadar içicem.
Arı sütü bal polen karışımı almıştım , polen olması rahatsız etti beni kullanamadım.
Arısütü alıcam sadece.
Aslanpençesi çayına tekrar başlıyorum.
Omepa q10 araştırıcam onuda almak istiyorum.
Omepa q10 bende etkili olduğuna inanıyorum. Bu ay reglde normal sürece göre +2 gecikmedeyim geçen ay 15 inde gelmiş 2 yada 3 gün geriye atar benim şaşmaz düzenlidir. Test yapmaya korkuyorum ne zaman ümitlenip yapsam akşamına regl olurum 😪 bekliyorum bakalım sonuç ne olacak bu ay hiç ümitli değilim çünkü o kadar şey tüketmeme rağmen maalesef gün aşırı bir ilişki yaşanmadı. Hani hep mucize gibi hiç olmayacak derkenoldu diyorlar ya inşallah diyorum belki de minik mucizemin olacağı bir ay olur 😊

Eğer olmazsa yine hayıt suyu alıp kullanmayı düşünüyorum. Birde instada takip edip daha önce dikkatsizce kullandığım bir macun var onu alıp bu sefer dikkat ederek kullanmayı düşünüyorum. Bakalım artık son çırpınışlar rabbim bizlere de nasip eder inşallah 💓

Eğer olmazsa yine hayıt suyu alıp kullanmayı düşünüyorum. Birde instada takip edip daha önce dikkatsizce kullandığım bir macun var onu alıp bu sefer dikkat ederek kullanmayı düşünüyorum. Bakalım artık son çırpınışlar rabbim bizlere de nasip eder inşallah 💓
Birde tabi çuha çiçeği kapsülüne devam

Birde tabi çuha çiçeği kapsülüne devam
Biliyorsun cuha çiçeği sadece ilk 14 gün kullanım fazlası zarar tabi. sonra kesmek lazım. bugün içtim mesela benim mide rahatszılğım var yine midem ağrımaya başladı malesef. sanırım bana iyi gelmiyor ama bikaç gün içmeye çalışcam.
Arısütü alıcam en etkilisi bu ve omepa q10.. benim değerlerim fena değil takviye gerekmiyor dedi doktorum ama ben kendim birşeylera araştırıp denemeye çalıştım kasım aralık gibi tüp bebek sürecine giricem artık. Bol dua tevekkül bundan sonrası.
omepa q10 ne zaman içmeye başlasam bir zamanı varmı

Biliyorsun cuha çiçeği sadece ilk 14 gün kullanım fazlası zarar tabi. sonra kesmek lazım. bugün içtim mesela benim mide rahatszılğım var yine midem ağrımaya başladı malesef. sanırım bana iyi gelmiyor ama bikaç gün içmeye çalışcam.
Arısütü alıcam en etkilisi bu ve omepa q10.. benim değerlerim fena değil takviye gerekmiyor dedi doktorum ama ben kendim birşeylera araştırıp denemeye çalıştım kasım aralık gibi tüp bebek sürecine giricem artık. Bol dua tevekkül bundan sonrası.
omepa q10 ne zaman içmeye başlasam bir zamanı varmı
Çuha çiçeği kapsülü reglle birlikte başlanıyomuş buradan öğrendim zaten bende reglim başlarsa zaten başlayacağım tekrar bende. Omepa q10 tanıtımında ek takviye denmişti zaman süre yok diye biliyorum ama yinede bakmak lazım

Konuyu açan İpeek35, 44 yaşında nasıl hamile kaldığını yularda paylaşmış. İnşallah bebeğini sağlıkla mutlu günlerde büyütür ☺️