İleri yaş tüp bebek

piraye80

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2023
42
16
44
Konum yine tüp bebek 44 yaşımın ilk günleri ve yumurta toplanmasından sonraki embriyo oluşumumun 4. Günü yarın 5. Gün?…3. Gün doktorum embriyolarımın 2 sinin durumunun iyi olduğunu 1 tanesi 2.günde gelişim sağladığını söyledi…yaşdan dolayı 3. Gün ebriyolarının gebelik açısından düşük bir şans olduğunu 5. Güne gitmenin daha iyi olduğunu söledi .bu 5. Tüp bebek denemem umarım olur dua edin olur mu ?

merhaba embriyolarınız 5. Güne ulaştı mı? transfer olacak mı?
Aslında şöyle şubat ayında tedavim başladı ve sol yumurtalık tarafında büyüme oldu sağ tarafta birşey gözükmedi solda 3 yumurta gördü doktorum ;ama sunun farkındaydım benim sol yumurtam verimli değildi yumurtaların büyüklükleri biraz alakasızdı açıkçası doktorum başlayabiliriz dediğinde peki dedim ama şüplerim yok değildi istanbuldaydı doktorum Ankarada yaşıyorum başladık ama ümitli değildim ve sonuç hüsran 🥹yaşımdan dolayı bu tedaviye başladığımdan beri doktorlarımın söylediği şey yaş yaş…embriyolarım 5. Güne gitmeyince tamam dedim bitti artık kaliteli
Değil yumurtalıklarım … üzüldüm çok ankaraya gelince regli oldum takibimi ankarada yapan doktoruma gittim bakabilirmiyiz bu ay sağ tarafımda ve benim sağ tarafım daha ii dedim baktı ve evet dedi 5 tane görüyorum ve geçen aydan daha ii dedi ve şaşırdı ben de mayıs ayın da sağ tarafımda olacak ve ne zaman sağ tarafıma denk gelirse o zama tedaviye başlıycam

X