İlişkiden 8 gün sonra idrarda gebelik pozitif?? Mümkün olabilir mi? Kimyasal gebelik üstüne? Ovulasyon hep pozitif çıktı

turtalicilek

Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2022
171
37
31
Arkadaşlar geçen ay kimyasal gebelik geçirmiştim
kanamamın başladığı ilk günü döngümğn ilk günğ saydım, genelde 30 günde 1 adet görürüm.
Adet bitti 10. Gün bi akıntı geldi yumurtlama için çok erken dedim hayırdır inşallah kaçırmamak için ovulasyon testi yaptım pik gördüm, herhalde çatlar diye diye o hafta ilişkiyr girdim bir türlü çatlamadı. Hatta kistim mi var diye yarına doktordan randevu almkştım.

Yabancı sitelerden okudum sürekli pik görmek hamilelik belirtisi olabilir diye, bugün döngümün 18. Günü, eğer 28 günde olacaksam adetime 10 gün var
Öylesine bi idrar testi yaptım erken gebelik hem de kaset test ikiside pozitif çıktı
Halbuki ilk ilişkimin üstünden bile 8 gün geçti
Böyle bişey mümkün olabilir mi yaşayan varmı? Korkmalımıyım?

ha bu arada kimyasal gebelikte bile bir gaz sıkıntım olmuştu, aynısı tekrar var ondan bi hamilemiyim diye düşündüm ama bu kadsr erken öğrenebileceğime ihtimal vermemiştim

ha bu arada kimyasal gebelikte bile bir gaz sıkıntım olmuştu, aynısı tekrar var ondan bi hamilemiyim diye düşündüm ama bu kadsr erken öğrenebileceğime ihtimal vermemiştim
Ben de ilişkinin üstünden 12 gün geçince öğrenmiştim. Olabilir neden olmasın? Ben hamile olduğumu dördüncü gün anlamıştım. Gaz ve meme hassasiyeti başlamıştı. Hatta hesaplayıp test yaptım. Silik çizgi çıkmıştı hemen.

X