İlişkiler

Gunes1111

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2022
133
67
Merhaba, bir erkekle güzel giden bir tanışma dönemimiz oldu. Birkaç ay boyunca birbirimize her gün daha da yaklaştık. Aynı iş yerindendik. Bana her şey için yardım etti hep arka çıktı. Sonra bir gün biraz mesafe koydu, konuştum bir sorun yok dedi ama mesafe koymaya devam etti. Ben de selamı sabahı kestim tamamen koptuk. Sanki iki yabancı gibi. Derken bu kişi bana karşı düşman kesildi. Açıklarımı aramaya başladı. Benim hatalarımı aramaya başladı. Resmen kılıçları çekti. Ben de her işten sıyrıldım bir sorun çıkmadı işlerimle ilgili. Ama iyice düşman olduk.
Bu adama ne olmuş olabilir? Gerçekten bana bu kadar düşman olması anlaşılır gelmiyor. Sadece iletişimi kestim diye yapmış olabilir mi? Önceki yakınlığımızı tamamen unutup beni düşman gibi mi görüyordur?

Anlattığınız kadarıyla bunu bizim bilmemiz çok zor. Belki hakkınızda kötü bir şey uyduruldu belki de hiçbir gerekçesi yoktur. Düşman olmak için bazılarının bir nedene ihtiyacı olmaz.

Size her şeyde yardım etmiş ve hep arka çıkmış sonra bir şeye bozulmuş siz de oralı olmayınca tam tersini yapmış başta yaptığının neden şaşırdınız ki?
Bir çıkarı varmış kendince sonra yine kendince o çıkarına bir yanlış görmüş doğru veya yanlış tam tersini yapmış.
Başta da aslında doğru değilmiş şimdi de doğru doğru değil her türlü eğriymiş.
Onun eğrisi sizin de eğrinize gelince size ters gelmiş,doğrusu doğrunuza gelince sıkıntı yokmuş.
Yani böyle adamın doğrusu size doğru gelirken sıkıntı yoktu diyorsunuz.
Artık doğru tek doğrudur demeyi ve gerçek doğru peşinde giden insanların doğrusu doğru demeyi öğrenirsiniz ne diyeyim.
Hiç aa adam kaypakmış diyemem başta da öyleymiş bence çünkü.

Sakın tartışma görmezden gelmeye devam et. Ona istediğini verme. Çok rahatsız olursan üstünüze şikayet edersin.

Muhatap olmuyorsun diye egosu incinmiştir. Kendilerini bir b.k zannediyorlar.
Evet bence de öyle. Egosuyla ilgili. Benden önce beni şikayet etti üstümüze. Ben de duyuyordum. Üstümüz de çözmesini söyledi durumu. Ama bir şey yapmadi

Ayni sey benim basima da gelmisti..Ortada hicbi sebep yoktu hatta onunla ilgili kimseyle bisey konusmadigim icin birinden bisi duyma sansi da yoktu...Ama olayin su oldugunu farkettim ben: ilk tanistigimizda kafasindaki bir cikar icin benle konusmus, benle konusunca o konudan benden fayda gelmeyecegini hizla anlayinca direkt dusman gibi uzaklasti...Bazi erkekler bu sekilde baya bi dangoz ve hoduk oldugu icin cikari olmicaksa selami da kesiyor...hic takma bile olay senle ilgili degil..cikarini saglasaydin da is bitince yine uzaklasacakti...benimkinde cikar cinsellik falan degildi isle ilgiliymis

Ayni sey benim basima da gelmisti..Ortada hicbi sebep yoktu hatta onunla ilgili kimseyle bisey konusmadigim icin birinden bisi duyma sansi da yoktu...Ama olayin su oldugunu farkettim ben: ilk tanistigimizda kafasindaki bir cikar icin benle konusmus, benle konusunca o konudan benden fayda gelmeyecegini hizla anlayinca direkt dusman gibi uzaklasti...Bazi erkekler bu sekilde baya bi dangoz ve hoduk oldugu icin cikari olmicaksa selami da kesiyor...hic takma bile olay senle ilgili degil..cikarini saglasaydin da is bitince yine uzaklasacakti...benimkinde cikar cinsellik falan degildi isle ilgiliymis
teşekkür ederimm <3 evet hödükler cidden. aman faydam olmayınca böyle olacaksa olsun

X