Ilk gunden okul sorunu derdim oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biriyle anlaşamamış derken? Birbirleriyle anlaşamayabilirler bundan normal ne var? Naapmış mesela vurmuş mu yada küfür mü etmiş? Öyle bir şey varsa öğretmen bunu herkesin içinde mi söylüyor? Durum ciddiyse sizinle özel olarak görüşmesi gerekirdi. Değilse utanacağınız başka ne yapmış olabilir çocuk? Yoksa siz mi büyütüyorsunuz?

Slm..toplu cvp gibi olsn...yorumlar icin tskederiz..kuzenimin sorunuydu bu..benim hesabim oldugu icin burdan yazabilirsin demistim..epeydir girmedigim bu uygulama..posta adresime surekli msjlar dusunce artik konu kapanmali diye dusundum..benim su ara tek derdim saclarimmm....onun disinda nunu olarak bi sorunum yok Allaha sukur...bi daha ne zaman konu acip gorusuruz kismett..byee...

Slm..toplu cvp gibi olsn...yorumlar icin tskederiz..kuzenimin sorunuydu bu..benim hesabim oldugu icin burdan yazabilirsin demistim..epeydir girmedigim bu uygulama..posta adresime surekli msjlar dusunce artik konu kapanmali diye dusundum..benim su ara tek derdim saclarimmm....onun disinda nunu olarak bi sorunum yok Allaha sukur...bi daha ne zaman konu acip gorusuruz kismett..byee...
Şaka mı bu 😃

Siz siteyi kullanmaya kullanmaya kuralları da unutmuşsunuz belli ki, üyeliği kim açmışsa o kullanır, elti, kuzen, yeğen, abla, kardeş, iş arkadaşı, yol arkadaşı, kankaya vb kafanıza göre al bu benim üyelik kullan diyemiyorsunuz çünkü yasak.

• Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar; başkası kullanır ve kural dışı yazı olursa forumdan uzaklaştırılırlar.
  • Forumumuz yönetimi gerek görüldüğü takdirde bu kurallarda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Kurallar eklendiği anda yürürlüğe girer ve tüm üyelerin okuduğu varsayılır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X