Ilknur'un fotograflarla(kiyafet,ayakkabi,aksesuar)alisveris Gunlugu ve Kombinleri

Bu tshirtmu 2. El dukkanindan aldim.Burada devlete ait bir dukkan var ve o dukkan her ay evlerin posta kucusuna ozel bir poset birakiyor ve o haftanin carsamba gunu evde kullanmadiginiz kiyafetlerinizi o posete koyup sokak kapinizin onune koyuyorsunuz belediye gelip topluyor ve bunlari yikayip utuleyip dukkanda satisa sunuyor.Toplanan gelir ile de afrika gibi,suan suriyedeki savas dolayisiyle suriye gibi ulkelere yardim toplaniyor.Boyle bir tshirt gunun kurtaricisi olabilir beyaz pantolon kot sort ile etek ile kombinlene bildiginden boyle tshirtleri seviyorum.

Esim gecen yildan buyana tam 11 kilo verdi.bilenler bilir bende 11-12 kg verdim.Beraber karbonitrat diyeti yaptik ve bu sonucu elde ettik:KK3::KK3: Neyse esimin gecen yaz aldigi tum pantolonlar artik ona bollar ama esim bu yil icin alisveris yapmak istemiyor:) Eski ilk evlendigimiz yilki pantolonlarina girmek icin inat ettiginden bol pantolonlarla geziyor bende ona bir kemer aldim.Arada bende kullaniyorum hehehehh otlaniyorum desem daha dogru olur :KK53::KK53: :KK33::KK33::KK33::KK51::KK51:

Kayin validem esime 10 yaslarindan buyana bu tshirtu almakta israr ediyormus esim kabul etmiyormus :emir_bebek::emir_bebek: Neyse ben esime koyu renkleri hic yakistirmiyorum bende gecenlerde esime bu tshirtu hediye aldim.Baslarda bana kucuk bu kisa geldi felan desede (Rengi icin bahaneler bahanelerr,,,)Benim israrima dayanamadi ve kullaniyor (su an ustunden cikarmiyor)Hatta fotografta tshiurt biraz burusuk :KK33: Cunki kirli sepetinden cikardim cekmek icin ahhahahahha En Büyük KK Neyse esim bunu her giydiginde annem ''Baaaaaaaak ben 12 yiulda giydiremedim,esin sana 3 yilda giyudirdi'' diye saka yapiyor.Saka bir yana esime ben acik renkleri cok yakistirdigimdan esim daha sevmedigi tercih etmedigi renkleri cooooook giyecek gibi gorunuyor yeeaaaaaaaaah!!!!:KK17::KK17::KK17::KK49::KK49:

Tshirt:LACOSTE

Anlaşılan Lacoste u zengin etmişsin canım.. :KK9: Ama ayakkabılarına bayıldımmm, güle güle kullan.. :nazar:

Bu etegimi aldim ama yasadigim sokakta giyemiyorum:26: Cunku burada hep araplar ve turkler var oyuzden kiyafet secimlerime biraz ozen gosteriuyorum.Cok rahatsizlik veriyorlar.Bende kayinvalidemlere gittigimde hafta sonlari giyiyorum kayin validem daha sakin bir muhitte oturuyor o yuzden haftasonu biraz daha rahatim.Inanin okadar igreniyorum ki su geri kafali beyinleri ve cinsel organlari yerdegistirmis erkeklerden anlatamam.Neden biz boyle yetistiriliyoruzki anlayamiyorum .Kulturumuzde kadini sex objesi olarak gosterdikleri icinmi ya da baska sebebtenmidir bilemiyorum ama buradaki durum boyle.....Malesef birseyler degismeli...En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük KK

Ben tam bir pembe hastasiyim.Nezaman bir magazaya gitsem elim ya pembeya,griye ya da siyaha gider artik dolabim pembe doldu.Alisverisimde pembelere bakmamaya dikkat ediyorum ama dayanamayip aldiklarimdan bir kaci:KK52::KK52:
Sal:MASSiMO DUTTi
Sandaletler: PRiMARK

Evde salas giyinmeyi sevenlerdenim.Bazen esimin sortlarini giyerim uzerine bir atlet,sacimida kukuleta dedikleri eeeeen tepeye bir topuz yaparim oooogggg ,oyle dolasirim evde.Ama esim bu bakimsiz hallerimi hic sevmez,hoslanmaz.Biliyorum...Neyse ben isi abartinca esim isyan bayraklarini cekti ''ne bu halin!!'' diyerek (eminim aranizda benim gibi bayanlar cok).Neyze bende buna basit bir cozum buldum,daha once neden dusunememisim bilemiyorum heheh :KK33: Gecen kis gittim kendime sevimli sevimli cocuksu ev pijamalari aldim. Aman allahiiiiiiiim esimin okadar hosuna gittiki sabah erken saatlerde iuse gitmek icin uyandiginda pijamamin yakasinda fiyonk var onu seviyordu.Halende seviyor...Cok sirin buluyor.. Neyse pijama bagimliligim oyle basladi bende ne kadar sirin tatli sey varsa aliyorum.Son aldiklarim bunlar....

Ikiside PRIMARK'tan....

Bunu bayila bayila aldim ki esimde cok seviyor...

yaşadığın muhitte istediğini giyeememen ve orasının avrupada olması ironik.sanırım bahsettiğin tarz yaşantılardan dolayı avrupada gerici ve sapkın görülüyor türkler.keşke insanlar fikirlerinide geliştirmenin bir yolunu bulur.
topiğinde hayırlı olsun

Ben pek elbiseye para veren bir tip değilim ama herkesin tutkusu başka tabi :) güzel olmuş aldiklarindan zevk alarak anlatman baslikta.

Nerede oturuyorsun canim sen ?

yaşadığın muhitte istediğini giyeememen ve orasının avrupada olması ironik.sanırım bahsettiğin tarz yaşantılardan dolayı avrupada gerici ve sapkın görülüyor türkler.keşke insanlar fikirlerinide geliştirmenin bir yolunu bulur.
topiğinde hayırlı olsun

Avrupa ama soyle soyleyim bir yanlis anlasilma oldu.Benim yanlisim bu.Buradaki turkler yani benim mahallemdekiler turkiyeden buraya gelip ilk yerlestikleri yerde kalmislar.Benim yasadigim bolge fas bolgesi olarak biliniyor ama azda olsa turklerde var.Belcikali hic goremesiniz cok coook nadir.Yani dolayisiyla bu cevredeki turkler faslilarla icli disli onlarla cok kaynasmislar ve aynen 30 yil once geldikleri yerde kaldiklari icin buraya bolgeye uyum saglanmis.. .Insan ayrimi yapmam kesinlikle ama burada yasadigimdan beri fasli dedilermi soyle bir dusunuyorum :KK53::KK53: istisnalar var tabiki.Ama dogruya dogru belcikada turkler gozu acik insanlar olarak bilinirler hehhehehe buda bir arti En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE:nazar::nazar::nazar::nazar::KK49::KK49::KK49:...

Keske herkes herkesin nasil biri olduguna bakislariyla karar vermeseler ama durum bu.Nefret ediyorum bir kisinin herkesi ayni yapma cabasina allah bile birbirimizden farkli yaratmis ben azicik marjinal giyinsem bu tuaf karrsilaniyor ama bu benim secimim

Son düzenleme:
Ben pek elbiseye para veren bir tip değilim ama herkesin tutkusu başka tabi :) güzel olmuş aldiklarindan zevk alarak anlatman baslikta.

Nerede oturuyorsun canim sen ?

Tesekkur ederim aksine ben giyimi cok severim.Ama luzumsuz para harcamam oyle ivir zivir pek almam hosuma giderse bisi hic dusunmeden alan biriyim ama hehehehe:KK17::KK17::KK17::KK37::KK37::KK37:

Belcika'da oturuyorumEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

X