İlle dua ille dua demiş büyüklerimiz

Iron Butterfly

Sağlıcakla gel minik mucizemm🎉
Pro Üye
Anneler Kulübü
14 Şubat 2021
7.904
20.261
Çocuk isteyenler tüp bebek tedavisi görenler ilk denemeydi aşılamaydı transferdi bu aşamaları geçip güzel hamişşşş anneler gelin hep birlikte dua topiği oluşturup günlük dualar belirleyelim birbirimize dualarla destek çıkalım
Sohbetimiz muhabbetimiz eksik olmasın inşallah
Ne dersiniz 😁😁😁😁😁

Son düzenleme:
Peygamber Efendimiz “Bir Müslümanın, yanında bulunmayan din kardeşine yapacağı dua kabul olunur. Bir kimse din kardeşine hayır dua ettikçe, yanında bulunan görevli bir melek ona,‘Duan kabul olsun, aynı şeyler sana da verilsin.’ diye dua eder.”
(Müslim, Zikir 87, 88; İbni Mâce, Menâsik 5) buyurmuşlardır hanımlar. Bu niyetle evlat isteyen hanımlar olarak toplanalım ismen birbirimize dua edelim en çabuk kabul olan dua kişinin din kardeşi için ettiği duadır hiç şüphesiz.
Rabbim ailesine-vatanına hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize. Hz. Zekeriyya'nın duasını 100 kez okuyalım çoğunluk sağlanırsa 1000'e bölüşelim her isme okumuş olalım istiyorum.

“Rabbi heblî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semî’u’ddü’âi.”

Anlamı: “Ey Rabbim! Bana katından temiz bir soy ihsan eyle, şüphesiz sen duayı işitensin!” (Âli İmrân, 3/38)

Okunuşu: “Rabbi lâ tezarnî ferden ve ente hayru’lvârisîn.”

Anlamı: “Rabbim! Beni yalnız başıma bırakma (bana bir çocuk ver), Sen varislerin en hayırlısısın.”

Etiketler sizde kızlar; Selin n Selin n efsunn210102 efsunn210102 H M H M Loya-Kiana Loya-Kiana
Cok güzel konu olmuş canım 🤗 bunu
Transfer olacak arkadaşlar için sırayla okuruz ya da şey mi yapsan normal her geleni sıraya koysan konuyu gören Ve katılmak isteyen yazar zaten

Cok güzel konu olmuş canım 🤗 bunu
Transfer olacak arkadaşlar için sırayla okuruz ya da şey mi yapsan normal her geleni sıraya koysan konuyu gören Ve katılmak isteyen yazar zaten
Aynen canım bütün arkadaşlar faydalanır hemde daha çok topluluk olur belki bilmediğimiz bir çok dua bile öğrenip okuruz🤗🤗🤗🤗

Her gelen arkadaş bana yada Selin n Selin n e dualarınızı yazın paylaşalım okuyalım birlikte inşallah🤲🏻

Yer gök dua arasında dualarda buluşalım💖💖

Aynen canım bütün arkadaşlar faydalanır hemde daha çok topluluk olur belki bilmediğimiz bir çok dua bile öğrenip okuruz🤗🤗🤗🤗
Evet canım listeyi oluştur bence
Başta test yapacak olanları yaz şimdilik sonra bende katılmak istiyorum diye yazana gore sıraya koy ya da sen bilirsin nasıl istersen
İşine karışmış olmayim konu senin 🌼🙏💓🎀🍀🤲🤗

X