Imageshack ile yüklenen gifler kapanmış.

kulitta

İlahi Adalet
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2008
12.049
2.248
Imageshack ile yüklenen görsellerin hepsini kapanmış olarak görüyorum.
Başka formlara da baktım hepsi kapanmış.
Genel bir sorun olduğunu düşünüyordum ama kızımın PC de girleri görebiliyoruz.
Kafam karıştı sorunun benden kaynaklanıyor olması ihtimaliyle format attım ama
gifler açılmadı.
Bu durumun sebebini bilen arkadaşlar açıklama yaparlarsa çok mutlu olurum.
Gif, avatar hastası olduğum için fazlasıyla etkilendim ve sarsıldım. :KK14:
Verdiğim linklerdeki gifleri siz görebiliyormusunuz? Bildirirseniz sevinirim. :KK71:

http://www.kadinlarkulubu.com/chat-...ebe-anne-avatarlari-hareketli-kk-uygun-5.html
http://www.kadinlarkulubu.com/chat-...oyutlarda-hareketli-harika-avatarlar-502.html
http://www.kadinlarkulubu.com/chat-amp-messenger/355781-kadin-avatarlari-hareketli-kk-uygun-49.html

Sevgili Kulitta,verdigin linklerin hepsi aciliyor,sanirim sizde bir sorun var,bilgi vermek istedim.

kulitta gifler açılmıyor doğru sebebide şu imageshack üyelik sistemini devreye sokalı uzun zaman olmuştu ama üye olmadan upload edilen resimleride hostunda barındırıyordu.Artık barındırmıyor yani kısaca durumun meali; İmageshack'e üye olmadan yaptığın upload gifleri siliniyor

Sevgili Kulitta,verdigin linklerin hepsi aciliyor,sanirim sizde bir sorun var,bilgi vermek istedim.

Sağol canım. Tüm giflerin yerinde imageshack kurbağası buzun içinde görünüyor.
eklediğim gif görünecek mi?

00lg.gif

İşte yine buza hapsolmuş kurbağa ve altında şu not var.
Unregistered doıma in. Go to
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting to register.

Benim işletim sistemim Windows : gifler görünmüyor.
Kızımın işletim sistemi Mac : gifler görünüyor.

Sen hangisini kullanıyorsun canım. Acaba sorun Windowsda mı?

kulitta gifler açılmıyor doğru sebebide şu imageshack üyelik sistemini devreye sokalı uzun zaman olmuştu ama üye olmadan upload edilen resimleride hostunda barındırıyordu.Artık barındırmıyor yani kısaca durumun meali; İmageshack'e üye olmadan yaptığın upload gifleri siliniyor

Aman Alllahım, Kayıt gerekli değildir başlığına güvenerek üye olmamıştım. :26:
Gifler silindiyse Sourcream nasıl görebiliyor canım?
Bir sürü avatar, gif topiği açmıştım, zengin arşivler hazırlıyordum. :KK14:
Bundan sonra kapanma riski olmadan neler yapmalıyım tatlım?
Gerçi aynı enerjiyle devam edebilmem mümkün olur mu bilemiyorum.
Çok yardımcı oldun denizaslimcım. Teşekkür ederim. :KK71:

Son zamanlarda çeşitli sitelerdeki resimlerin birçoğu, yukarıdaki resim gibi görünüyorsa bu resim Imageshack serverlarındadır. Eğer bir Imageshack resmini görüntüleyemiyor ve “Unregistered domain. Go to Imageshack.us to register” şeklinde hata alıyorsanız panik yapmayın. Çözümü basit. Hata mesajında dediği gibi, Imageshack.us sitesine tıklayın. Ve kendinize bir hesap açıp giriş yapın. Giriş yaparken de beni hatırla seçeneğini işaretlerseniz bir daha bu hatayı almayacaksınız. Zira Imageshack.us sitesi 22 Şubat 2011 tarihinden itibaren tüm Türkiye IP’lerine üyeliksiz resim gösterimini durdurdu. Yıllardır “Resim Yükleme” konusunda rakipsiz hizmet veren site, muhtemelen bandwith’ini kontrol altında tutma amacıyla böyle bir uygulama geliştirdi.

Alıntıdır

0a9a.gif

İmageshacke üye oldum ama eski gifleri de, yeni eklediğim gifi de göremiyorum. :KK19:

Kulita şuan herkez aynı mesajları yolluyor başka forumlarda da eski gifleri geri alamazsın maalesef
bir yol hariç !
gifleri görmek istediğin sayfayı googleda arat önbellek'e tıkla siteye gir.İşte gifler karşında
Kahretsin çok zekiyim..:KK51:

Oleeey!!! buzlu kurbağalar uçtu, gifler açıldı. :KK9: :KK9: :KK9:
Umarım gifleri herkes görebiliyordur. En Büyük KK

00uy.gif

Kulita şuan herkez aynı mesajları yolluyor başka forumlarda da eski gifleri geri alamazsın maalesef
bir yol hariç !
gifleri görmek istediğin sayfayı googleda arat önbellek'e tıkla siteye gir.İşte gifler karşında
Kahretsin çok zekiyim..:KK51:

Maaşallah canım, gif avatar hastalığım devam ettikçe engin bilgilerine her zaman ihtiyacım olacak.
Artık gifleri görebiliyorum denizaslim, sende de görünüyor mu?
İmageshacke üye oldum, nette araştırıp bir yığın şey denedim.
Yaptıklarımdan mı, imageshack mı engeli kaldırdı bilemiyorum ama MUTLU SON:KK9:
Yalnız bırakmadığın, ilgilendiğin için çok teşekkür ederim meleğim.
Keyifli paylaşımlar dilerim:KK71:

Sağol canım. Tüm giflerin yerinde imageshack kurbağası buzun içinde görünüyor.
eklediğim gif görünecek mi?

00lg.gif

İşte yine buza hapsolmuş kurbağa ve altında şu not var.
Unregistered doıma in. Go to
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting to register.

Benim işletim sistemim Windows : gifler görünmüyor.
Kızımın işletim sistemi Mac : gifler görünüyor.

Sen hangisini kullanıyorsun canım. Acaba sorun Windowsda mı?

Arkadaşlar, imageshack artık üyelik şartı koymuş ve üeliği olmayanlar imageshack eklemelerinin tümünü kurbağa olarak görüyor. Ben üye oldum ve resimler açıldı. :kk77:

ImageShack® - Register_domain

İşletim sistemiyle ilgili değilmiş, kızımın üyeliği varmış.

Son düzenleme:
X