infertile tedavi gorenler yardimci olurmu

nasip se olur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2021
9
1
33
selam lar izmit umuttepe hastanesi nde infertile bölümüne giden varmi yardımcı olurmusun yasemin hanıma gidiyorum daha dosya tamamlama asamasindayim

selam lar izmit umuttepe hastanesi nde infertile bölümüne giden varmi yardımcı olurmusun yasemin hanıma gidiyorum daha dosya tamamlama asamasindayim
cok gecmis olsun

sakincasi yok ise size bu tani nasil koyuldu?

ben genetik test yaptirmak icin gitmistim ancak tani kismina bunu yazmislar e nabizda. oysa kan testlerim trombofili paneli ve kromozom analizi normal sadece bi gende mutasyon var o da pihtilasma ile ilgili.

size hangi testler yapildiktan sonra bu tani kondu. tesekkur ederim

cok gecmis olsun

sakincasi yok ise size bu tani nasil koyuldu?

ben genetik test yaptirmak icin gitmistim ancak tani kismina bunu yazmislar e nabizda. oysa kan testlerim trombofili paneli ve kromozom analizi normal sadece bi gende mutasyon var o da pihtilasma ile ilgili.

size hangi testler yapildiktan sonra bu tani kondu. tesekkur ederim
teşekkür ederim .sizede geçmiş olsun 🙏3senelik evliyim ve çocuğunuz olmadı geçen ağustos ayında 6hkaftalik düşük yapmıştım sonra 1komsum unuttepe önerdi gittik ilgili ve alakalı lar ama prasodur uzun ve zor smir testi sonucu kaldı sonra dosya bitiyo b emden genetik tarama almadılar. özgeçmiş anlat dediler ailemde kısırlık yoktu özel bebeği olanda o yüzden gerek yok dediler bi fsh 13 th9 çıktı okadar 16 sınırmış korkma dediler mart 10 gidicem nasipse

teşekkür ederim .sizede geçmiş olsun 🙏3senelik evliyim ve çocuğunuz olmadı geçen ağustos ayında 6hkaftalik düşük yapmıştım sonra 1komsum unuttepe önerdi gittik ilgili ve alakalı lar ama prasodur uzun ve zor smir testi sonucu kaldı sonra dosya bitiyo b emden genetik tarama almadılar. özgeçmiş anlat dediler ailemde kısırlık yoktu özel bebeği olanda o yüzden gerek yok dediler bi fsh 13 th9 çıktı okadar 16 sınırmış korkma dediler mart 10 gidicem nasipse
sadece bir tsh testi ile nasil infertilite tanisi konmus anlamis degilim. gecmis olsun cok

teşekkür ederim .sizede geçmiş olsun 🙏3senelik evliyim ve çocuğunuz olmadı geçen ağustos ayında 6hkaftalik düşük yapmıştım sonra 1komsum unuttepe önerdi gittik ilgili ve alakalı lar ama prasodur uzun ve zor smir testi sonucu kaldı sonra dosya bitiyo b emden genetik tarama almadılar. özgeçmiş anlat dediler ailemde kısırlık yoktu özel bebeği olanda o yüzden gerek yok dediler bi fsh 13 th9 çıktı okadar 16 sınırmış korkma

sadece bir tsh testi ile nasil infertilite tanisi konmus anlamis degilim.

3yillik evli olup ve birçok ilaca rağmen gebe olamadığım için nedensiz infertile dediler vala bemde şaşkınım gelip gidiyorum nasip artık

Merhaba, Emek hocaya gitmek istiyorum ama sıra bulamıyorum. Yasemin Hanım evraklardan sonra Emek Bey e mi yönlendiriyor? İlk defa tüp bebek için başvuracağım bilgi verebilirmisiniz🙏🏻 🌸

Merhaba, ben de aşılama için Umuttepe’ye gitmiştim ve hiç memnun kalmadım. Oradaki doktora muayene olmak için yaşanan izdihamı, her muayenede kadınlara koyun gibi davranıp kızmalarını unutamıyorum. Muaneyeleri her seferinde başkasının yapmasından bahsetmiyorum bile. Emek Hoca ile de kimyamız hiç tutmadı, çok donuk ve iletişime kapalı bir doktor. Bunları yazıyorum çünkü kendinizi hazırlamanızı istedim. Benim yaşadıklarım umarım sizde tekrarlanmaz. İnşallah pozitif sonuç alırsınız.

Merhaba, Emek hocaya gitmek istiyorum ama sıra bulamıyorum. Yasemin Hanım evraklardan sonra Emek Bey e mi yönlendiriyor? İlk defa tüp bebek için başvuracağım bilgi verebilirmisiniz🙏🏻 🌸
Emek hoca dan özel randevu alırsanız işlemleriniz daha hızlı ilerler. Online sistemden hep kontrol edin. Anestezi yeni çalışmaya başladığı için aşırı bir yoğunluk var.

X