İnsanların herşeyi katletme eylemi çok canımı sıkıyor!!!

Unicornbe

Golden Dragon✨🐉
Pro Üye
Anneler Kulübü
14 Kasım 2007
2.998
1.899
Havalar soğumadan önce güzel güneşli günlerde Antalya genelde bu konuda kasıma kadar yaz havası olur.
Oğlumla gezmeye çıkarken sevdiğimiz o derenin önünden geçerdik 2 güzel ördeğe ekmek poğaça atardık hatta biri ağaca ekmek asmış uzun süre besledik önce biri ortadan kayboldu tek kaldı sonra diğeri uzun süre gözlerimiz aradı.Yok oldular doğal ortamda öldüklerini düşünmüyorum muhtemelen alıp götürdüler.
Daha sonra derenin hali rezillik oldu insanlığa utanç bir şekilde Peter poşetler kirli köpüklü su resimleyemedim öylede kinlendim sebeb olanlara, bir güzellik daha yok olmaya yüz tuttu keske son halini resimleyebilseydim😥

Son düzenleme:
☹️☹️☹️☹️☹️☹️
Hayvanlar şeytanı tarif etse insanı anlatırdı gibi bi laf var doğrusunu bilemedim şimdi. Yetti artık bu canlılara doğaya zulüm vallahi şu konuya girerken elim kalbimde girdim yine ne olmuş diye.

☹️☹️☹️☹️☹️☹️
Hayvanlar şeytanı tarif etse insanı anlatırrı gibi bi laf var doğrusunu bilemedim şimdi. Yetti artık bu canlılara doğaya zulüm vallahi şu konuya girerken elim kalbimde girdim yine ne olmuş diye.
Genelde sosyal medyada ben ölüm zülüm bakamıyorum aynen öyle giriyorum buda bir insanlık suçu canım sıkıldı görünce yani insan eli değdiği herşey yok oluyor.

Hatta bugün okuduğum bir haberde adam kediyi fırına atıp yakıyor.Hakkında işlem başlatılınca tedavi olmak istiyorum diyor.Sonuç ceza almıyor.
Bu cinslerin bu tarz suçların hapisanede cezalandırılmasını tamamen mantıksız buluyorum ama adamlar üstelik serbest...
İmha edilmesi gerekiyor aynı şekilde...

Hatta bugün okuduğum bir haberde adam kediyi fırına atıp yakıyor.Hakkında işlem başlatılınca tedavi olmak istiyorum diyor.Sonuç ceza almıyor.
Bu cinslerin bu tarz suçların hapisanede cezalandırılmasını tamamen mantıksız buluyorum ama adamlar üstelik serbest...
İmha edilmesi gerekiyor aynı şekilde...

Bence eziyet görerek ölmeliler. 🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬

X