İnstagram alışveriş

Trans_woman

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2020
123
483
29
Slm kızlar instagram üzerinden güvenilir alışveriş sitesi önerimiz var mı?

.. tavsiye ederim arkadasimin sayfasi piyasaya gore uygun fiyata satis yapiyor kargo da ucretsiz

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba kızlar,

Bu ara kokteyl olaylarına baya merak saldım.
Moscow Mule için bakır bir bardak araştrıyordum ama daha önce ... dan alışveriş yapan oldu mu

Son düzenleyen: Moderatör:
isim yapmış instagram butiklerinden alin tabiiki ama denemeden aldığınız için muhakkak değişime gidebilir.

İnstagramdan şöyle al normal internet siteleri varsa veya mağazaları varsa al ben instagramda baya fenomen bir kızdan aldım hem giyim vs satma konusunda hem kişisel açıdan baya fenomen ve yıllardır bu işi yapıyor ama evden ve faturasızmış takiplerime göre buna aldanıp iki üç hafta önce sipariş verdim ve 27sinde bende olur mu diye üstüne basa basa söyledim evet dediler ama hala daha gelmedi hiç üzerinde bile durmuyor şikayet var yerine yazdım neymişte tehditli konuşmuşum (iftira sadece yaptıklarını anlattım) bana dün mesaj attı onu kaldırmaz mahkemeye verirmiş çok korktum cidden🤣 bende kaldırmadım her koşulda ben haklıyım sonradan 7 sine kadar ikinci şans verdim yani yarına kadar gelmeyeceğini biliyorum bu yüzden tüketici haklarına şikayet edicem resmen oyalıyorlar ona verdiğim parayla başka bir şey alırdım düğünde giyecektim nasip olmayacak bu gidişle kına için zaten olmadı...

Sana tavsiyem internet siteleri varsa al ve yorumları oku..

instagramda da güvenirlirlik cok değişiyor. Ben muhakkak kendi online bir sitesi var mı diye kontrol ediyorum. onlar dısındakilere güvenmiyorum açıkcası. herkes hesap açabilir sonucta. bir de takipçi sayısı da önemli bence.

X