İnstagram Fake Hesap engelleme sorunu acil yardımmm

alse

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2024
7
-2
28
Arkadaşlar instagram fake hesabımı takip ettiğim kişi farkedip engelledi. Yeni özelliğe göre engellerken “bu kullanıcının oluşturabileceği tüm hesapları da engelle” kısmı varmış. Onu seçmiş ve doğal olarak benim asıl hesabımı da engellemiş oldu :) engellenmesi önemli değil. Tek merak ettiğim ayarlardaki engellenen kişiler listesinde asıl hesabım da görünür mü? Evet instagram güvenlik açısından bu sistemi getirmiş ama eğer engellenen listesinde asıl hesap da görünüyorsa o zaman tekrardan bir güvenlik açığı oluşmuş oluyor. Yani kısacası fake hesap engellenince asıl hesap da otomatik engelleniyor ve asıl hesabın engellenenler listesinde görünüyor mu ?

Arkadaşlar instagram fake hesabımı takip ettiğim kişi farkedip engelledi. Yeni özelliğe göre engellerken “bu kullanıcının oluşturabileceği tüm hesapları da engelle” kısmı varmış. Onu seçmiş ve doğal olarak benim asıl hesabımı da engellemiş oldu :) engellenmesi önemli değil. Tek merak ettiğim ayarlardaki engellenen kişiler listesinde asıl hesabım da görünür mü? Evet instagram güvenlik açısından bu sistemi getirmiş ama eğer engellenen listesinde asıl hesap da görünüyorsa o zaman tekrardan bir güvenlik açığı oluşmuş oluyor. Yani kısacası fake hesap engellenince asıl hesap da otomatik engelleniyor ve asıl hesabın engellenenler listesinde görünüyor mu ?

Neymiş bu güvenlik açığı ? Fake hesapla takip etmeye çalıştığınız kişinin sizi engellemesi sonrasında hem fake hem de asıl hesabınız engellenenler listesine düşerse ifşa olacak olmanız mı ?

Denesenize bize de bilgi verirsiniz.
Annenize fake hesap açıp ekleyip sonra engelleyin.
Bakarsınız nasıl olduğuna.

Neymiş bu güvenlik açığı ? Fake hesapla takip etmeye çalıştığınız kişinin sizi engellemesi sonrasında hem fake hem de asıl hesabınız engellenenler listesine düşerse ifşa olacak olmanız mı ?
Ben bir soru sordum. Eleştir demedim. Dünyada en doğru dürüst insan sizmişsiniz gibi yazmanıza gerek yoktu :) Soruya cevabınız yoksa açtığım konunun altında işiniz de olmamalı. Doğru dürüst insanlarla hiç uğraşamayacağım :KK70:dd

Sizi üzmek istemezdim ama görünmüyormuş şimdi oturup ağlayabilirsiniz hadi canımm :))

Gerçi niye ağlayacaksınız ki? Sonucta sizin de vardır illaki ya da hayatınızın herhangi bir döneminde olmustur. Ama eleştirmeyi o kadar seven doğrucu halkımız bunu itiraf eder mi? Asla :)

Gerçi niye ağlayacaksınız ki? Sonucta sizin de vardır illaki ya da hayatınızın herhangi bir döneminde olmustur. Ama eleştirmeyi o kadar seven doğrucu halkımız bunu itiraf eder mi? Asla :)

Profilinize göre 28 yaşında, evli bir kadınsınız. Fake hesapla kimi takip ediyor ve yakalanıp, ifşa olmaktan korkuyorsunuz ?

Pekala. Annenizin üyelik adını verseniz de önce onu takip etsem? Siz de beni ordan engelleyip bakarsınız :)
Valla biz film fırıldak peşinde değiliz.

Siz insanları gizli gizli takip edip rahatsız ediyorsunuz. Birde üzerine engelleniyorsunuz.

Korkudan da kadınlar klübüne gelip, eliniz ayağınız titreyerek konu açıyorsunuz.
Benim kim olduğumu öğrenir mi diye….

Bizler sülalece sizin gibi insanları fake hesaptan takip etmediğimiz için sizi maalesef üzülerek yakalanma korkunuzla baş başa bırakıcaz.

ek merak ettiğim ayarlardaki engellenen kişiler listesinde asıl hesabım da görünür mü?
hayır fake hesap atıyorum ayşe ve oluşturacabileceği diğer hesapları engellendi diyo bu kadar

X