İnstagram mavi tik alma

Cikolatalikurabiyem

⛈ Walking on the sky in my dreams...
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2017
2.329
3.416
Selam kızlar. Benim 181bin takipçili bir instagram hesabım var. Mavi tik için başvuru yapmıştım. Bana bir mail geldi kabul edildiğine dair ama hesabın güvenilirliğinden şüphe ediyorum. Bu şekilde bir durum yaşayan var mı ve nasıl bir süreç işlediniz rica etsem paylaşır mısınız benimle? 🥰 💞 🌹

Bana bir mail geldi kabul edildiğine dair ama hesabın güvenilirliğinden şüphe ediyorum.
Böyle demişsiniz, eğer onay geldiyse doğrulama tiki profilinizde görünürdü. Niye mail attılar, güvenmiyorum hesaba dediğinizi anlamadım. Ayarlardan başvurduysanız kimlik fotoğrafıyla, size geri dönüş yaparlar zaten

Böyle demişsiniz, eğer onay geldiyse doğrulama tiki profilinizde görünürdü. Niye mail attılar, güvenmiyorum hesaba dediğinizi anlamadım. Ayarlardan başvurduysanız kimlik fotoğrafıyla, size geri dönüş yaparlar zaten
.
Evet kimlik fotoğrafımla başvurdum. Mail atan hesap benden şifremi falan istediği için güvenemedim. Onay alınca kendiliğinden mavi tik oluyorsa o zaman gelen mail adresine güvenmemekle doğru yaptım. Teşekkür ederim

.
Evet kimlik fotoğrafımla başvurdum. Mail atan hesap benden şifremi falan istediği için güvenemedim. Onay alınca kendiliğinden mavi tik oluyorsa o zaman gelen mail adresine güvenmemekle doğru yaptım. Teşekkür ederim
Geri dönüşü maille yapmıyorlar zaten bildirim olarak gelecektir, olumlu ya da olumsuz bulundu şeklinde. Mail dediniz diye üçüncü bir aracılığıyla onay almaya çalıştınız sandım. İtibar etmeyin tabi, en doğrusunu yapmışsınız.

Rica ederim, iyi forumlar.

Geri dönüşü maille yapmıyorlar zaten bildirim olarak olumlu ya da olumsuz bildirim gelecektir. Mail dediniz diye üçüncü bir aracılığıyla onay almaya çalıştınız sandım. İtibar etmeyin tabi, en doğrusunu yapmışsınız.

Rica ederim, iyi forumlar.
.
Bildirimlerim çok olduğu için görmem imkansız gibi bir şey oluyor. O yüzden o açıdan bilemem. Tekrar teşekkür ederim.

Kimlik numaram istendiği için yapmamıştım ya da sizin adınıza bir fatura varsa oda olurmuş tabi yanlış bilgilendirmeyeyim yine ben korktuğumdan dolayı yaptırmadım sonuçta kimlik numarası

X