İnstagram şifresi

Kizlar merhaba ,en yakin arkadaşim icin yaziyorum 3 yildir sevgilisi var normalde instagram sifreleri birbirlerinde vardi ama surekli tartıstıklari için şifreyi değisip duruyorlardi , arkadaşim artik sifresini vermek istemiyor cunku cocuk surekli kizdan habersiz birilerini siliyor ,bi erkek arkadasi hal hatir sorsa kavga cikariyor ,.vermeyince de guvensiz bir sey yapiyormuş gibi gozukuyor .sifre vermemek icin nasil bir bahane bulunabilir şu an bunu dusunuyoruz sizde akliniza gelen fikirleri paylasirsaniz seviniriz ,vermek zorunda degil flan yazmayin da sadece bahane bulmanizi rica rdiyoruz😂😂

Fake bir kız hesabından kendinize mesaj atın kanka sana birsey soracağım diye sonra hayali arkadaşınızın hayali sevgilisi ile geçen özel anlari uydurun ve anlatın sonra kimseye söyleme diye fake hesaptan kendi hesabınıza rica edin sizde sevgilimde şifre vardı falan deyin sonra fake rica etsin bu süreçte şifre sadece sende olsa nolur falan diye sonra sizde kanıtlı mesaj yoluyla erkek arkadaşınızdan rica edin benim özel konuşmalarım oluyor kız konuşması kimseye söyleme diyorlar şifre sende var olmuyor böyle arkadaşlarımla dertlesemiyorum bile deyip üste çıksın

bence de mantıklı
evlenince evden dışarı çıkarmadığında ne tavsiye edeceksiniz
allah akıl fikir versin

Mesele adamin kizin mesajlarini okuyup arkadasi mesaj attiginda olay cikaran birisi olmasi degil de mesajlari goruyor olmasıysa cozum basit: arkadasiniz listesindeki tum erkekler silsin. Boyle bir iliskiye boyle bir tutum yakisir.

Hayret hala nasil listesinde erkek barindiriyor ona sasirdim ben.

Fake bir kız hesabından kendinize mesaj atın kanka sana birsey soracağım diye sonra hayali arkadaşınızın hayali sevgilisi ile geçen özel anlari uydurun ve anlatın sonra kimseye söyleme diye fake hesaptan kendi hesabınıza rica edin sizde sevgilimde şifre vardı falan deyin sonra fake rica etsin bu süreçte şifre sadece sende olsa nolur falan diye sonra sizde kanıtlı mesaj yoluyla erkek arkadaşınızdan rica edin benim özel konuşmalarım oluyor kız konuşması kimseye söyleme diyorlar şifre sende var olmuyor böyle arkadaşlarımla dertlesemiyorum bile deyip üste çıksın
Yaa bu devirde mesajlaşacak konuşacak o kadar uygulama bitti sadece şifreli giriş yaptığın/çalınma ihtimali olan instagram kaldı, üstelik whatsapp dururken.

Kız sen söyle arkadaşına versin şifresini öyle entrikaya falan gerek yok, üzmesin prems sevgilisini. Halinden memnun gib zaten sakın ayrılmasın ayrılıp başka kızın hayatını karartmasın.

Kizlar merhaba ,en yakin arkadaşim icin yaziyorum 3 yildir sevgilisi var normalde instagram sifreleri birbirlerinde vardi ama surekli tartıstıklari için şifreyi değisip duruyorlardi , arkadaşim artik sifresini vermek istemiyor cunku cocuk surekli kizdan habersiz birilerini siliyor ,bi erkek arkadasi hal hatir sorsa kavga cikariyor ,.vermeyince de guvensiz bir sey yapiyormuş gibi gozukuyor .sifre vermemek icin nasil bir bahane bulunabilir şu an bunu dusunuyoruz sizde akliniza gelen fikirleri paylasirsaniz seviniriz ,vermek zorunda degil flan yazmayin da sadece bahane bulmanizi rica rdiyoruz😂😂
18 yasini gecince duzelirler yavastan kendi hallerine birakin bebeleri

Ergen misiniz ya. Daha ilişkinizi oturtamamış şifre veremiyorum diyemiyorsanız kaç yaşındasınız 15 falan mı

Açık açık aynen bu yazdığınızı sevgilisine söyleyebilir. Yetişkin olduklarını bu konu yüzünden kavga etmekten yorulduğunu bunun saçma olduğunu söyleyebilir.

Yaşları kaç bilmiyorum da sürekli ayrıl, barış olan bir ilişkiden de hesapların sürekli şifresinin istendiği, habersizce birbirlerinin silindiği bir ilişki bana çok saygısızca geliyor. Yol vermek en temizi.

Bu adamdan nasıl ayrılır diye soracağınıza ne bahane uydurabiliriz diye konu açıyorsunuz? Çocuk çocuk işler.
İnstagram şifresi vermek nedir? Bir ilişkinin temeli güvene dayanır. Arkadaşınız bu insanla nereye varacağını düşünüyor?

Eski sevgilim öyleydi sürekli şifre ondaydı ya şifreni vereceksin ya kapatacaksın gibi zaten sürekli birlerini silerdi dururdu hesaptan herseyde kıskanırdı çok sağlıksız bir ilişki idi 6 yıl sürdü birbirimizi yedik böyle ilişkiler bitmesi mantıklı

X