İnternet satışlarındaki dolandırıcılar

blue_suede

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2014
1.634
1.313
Geçen gün bir butikten ürün satın aldım. 34 beden giyiyorum ama bedeb olmadığı için 36 aldım kötü ihtimal yanlardan aldırırım kafasıyla. 36 bedeni görmeniz lazımdı. Sanki 32 beden ama basenleri 42 beden gibi tuhaf yan dikişler pot pot fermuar bozuk dikişleri çıkmış defolu belinde gerilme izi olan paçavra gibi bişey. Hemen yazdım böyle böyle diye. Kusuru bende buldu. Hakaretler aşağılamalar sonrasında cevap vermemeler neye uğradığımı şaşırdım fotoğraflarını çekip ürünü geri yolladım. Güya para iadesi yapacakmış. Ama hayatınızda bit pazarında bile bukadar kalitesiz ve çirkin bir ürün göremezsiniz. Resmen dolandırıcılık bu butik hakkında bikaç şikayet okudum sonra aynını başkalarına da yapmışlar. Buraya yazmak istiyırum ki başkalarıda aynı tuzağa düşmesin. Çünkü binlerce takipçisi var illaki iyi ürünleride vardır ama 2 ürün alıyorsanız biri illaki defolu karşınızdaki kişi için muhattap olunamayacak kadar kalitesiz.
Trendnmoda.com / trendmodasefaköy'de instagram adresi. Aman diyim bulaşmayın hevesiniz kursağınızda kaldığı gibi birde hakaret işitip maddi manevi hüsrana uğruyorsunuz.

X