internet sitesinden kıyafet alanlar :)

semiha91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2012
474
1
kızlar internette ceşitli kıyafet siteleri falan var bunladan alış veriş yapıomusunuz gerçekten güvenilir mi ürünleri nasıl geliyor fotodaki gibi mi bunu cok merak ediyorum bu konuda ne söylersiniz bana ?

trendyol markafoni ve morhipo converse ayakkabı dışında güvenilir :) fakat orada göründüğü gibi olmayabiliyor renkler soluk olabiliyor ya da kumaşı farklı çıkabiliyor

trendyol markafoni ve morhipo converse ayakkabı dışında güvenilir :) fakat orada göründüğü gibi olmayabiliyor renkler soluk olabiliyor ya da kumaşı farklı çıkabiliyor

alışveriş yaptın galiba:KK16: görüyoruz ama dokunmadan alıyoruz birde kaliteside sadece fotoda belli olmuyor o yüzden kararsız kaldım :)

Bende bı ara sık yapıyordum zaten kargo teslımat tarıhıne gore teslımatı yapıyorlar.. Begenmezsen ıade edebılıyorsun zaten geri..

teslimat tarihi yazıyor zaten. iade ve değişim yapıyolar fakat zahmetli oluyo biraz. dediğim siteleri tavsiye ediyorum. bazen tasarımcıların kıyafet ya da ayakkabıları oluyor onlar da baya rağbet görüyo :)

özel mesaj yazamadığımdan buraya yazdım cevabımı semiha91 =)
trendyol markafoni ve morhipo dan almışlığım var gayet güvenilir. 1 hafta 10 gün içerisinde geliyor. zaten teslimat tarihini sana belirtiyor orda yazan son güne kadar geliyorç iade ve değiştirme imkanın da oluyor. ayrıca beğendiğin markların online alışveris sitelerinden de yapabilirsin. shop mango, shop mavi, aynı şekilde us polo lacoste.. buralardan da almışlığım oldu. makyaj ürünleri de zaten başta dediğim siteye geliyor. boyner de güvenilir. bunlar benim bildiklerim =) bu arada ürün bazen orda göründüğü gibi olmuyo renk te hafif oynamalar oluyo bazen daha soluk geliyo ona biraz dikkat etmeni öneririm. bide daha çok giyindiğin markalardan al bilmediğin markalarda beden sorunu yaşayabilisn değiştirme imkanın var ama uğraştırır. ayakkabı hiç sorun olmuyo. çanta alıcak olursan da ölçülerini iyi oku. beklediğinden ufak yada büyük olmasın =)

ben yıllardır netten alışveriş yaparım
pek sorun yaşadığım söylenemez
dışarda bulamayacağım bir çok ürünü netten uygun fiyata alıyorum
vazgeçebileceğimi düşünmüyorum:KK1:

geçen kış,trendyoldan hırka almıştım çok güzel geldi,kaliteliydi.
şimdi anneler günü için morhipodan annemle kayınvalideme aldım gönderdim,umarım kalitelidir.
fiyatları 100 küsür liradan düşmüştü görüntüleride hoştu ama yinede emin olamıyorum.

Son düzenleme:
Merhaba, nelly.com elbiseleri cok güzel,uygun,ve kaliteli. Ayakabi,gece elbiseleri,vs. 2 kere elbise ismarladim ve cok güzeldi resimdeki gibi :)

ben herşeyimi netten alıyorum, bi pantolon alamadım. mağazalarda bulamadıklarımı netten alıyorum hem fiyatı uygun hem farklı herkesin hoşuna gidiyo giydiklerim internet sayesinde

Tamamen fotoğraftaki gibi geldiği de oluyor, gelmediği de oluyor ama ben genele baktığımda memnun kalıyorum.

Bi ara Instagram hesabı uzerınden erkek kıyafetlere baktım tamam dedim. Bunlar cok guzel iki gömlek sipariş verdim ama görseniz hayatımda bu kadar güzel gömlekler görmedim hala da aklımda walla neyse nışanlıydık o ara sıparıs verdım ki ne göreyim su naylon gömleklerden hemi de fosforlu göndermişler o gunden beri boyle bilmediğim sitelerden sıparıs vermedim yazık oldu parama ulasamadım iade için.

İsmi hiç duyulmamış sitelerden almam digerlerinden cok alirim.bugune kadar hic pisman olmadim

X