İnternetten perde siparişi

02043

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2013
216
158
Kızlar internetten zebra perde siparişi verdim içinizde internetten perde alan var mi memnun musunuz küçük bir ilde oturuyorum. Burada biraz baktim aynı perdeler nerdeyse mağazada iki katından fazla siz hiç magzalarla internet fiyatlarını karşılaştırınız mi

aldım. kullanıyorum. mutluyum.

esnafın nazıyla uğraşmaktansa internetten alışverişi tercih ediyorum.

İnternetten perde siparişi verip memnun kaldığıniz veya sorun yaşadığınız siteler var mi

Çok tereddüt ettim ama sonunda perdem geldi benimde çok içime sindi perde aleminden almıştım

Güvenilir ve kaliteli hizmet için bize ulaşın ayağınıza kadar gelip ücretsiz keşif yapalım.
Ücretsiz keşif ve montaj için ...

Son düzenleyen: Moderatör:
ben perdeye ihtiyaç duyduğumda sürekli özbek perde den alıyorum. kuzenim almanya da yaşıyordu ona önerdim. hem yurtiçi hem yurtdışı her yere gönderim yapıyorlar. bir gözatmanızı tavsiye ederim kızlar.

ayrıca internetten alışveriş yapmadan önce www.sikayetvar.com sayfasından alım yapmak istediğiniz firmayı aratmanızı öneririm. şikayet almış ve çözüm sağlamamışsa orayı tercih etmeyin.

Araştırma yaparken yorumlarınıza denk geldim, lakin üzerinden oldukça fazla zaman geçmiş olduğu için öneriler dışında diğer siteleri de inceledim. Ben Plicell official’dan cam balkonperdesi için beni yönlendirdikleri İzmir’de bulunan ve internet üzerinden satışı da mevcut bir imalatçıya ulaştım. .... siteleri WhatsApp desteği de sağlıyorlar, ayrıca yurtiçi kargo ödemedim. Üründen memnun kaldım. Çocukların odasına bir de zebra perde sipariş ettim. Benim gibi arayışta olan güncel post bulamayanlara buradan bilgi paylaşmak istedim. Sevgiler...

Son düzenleyen: Moderatör:
X