İntihar mı etmek istiyorsun oku !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

wonderwomannn34

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2022
37
24
Merhaba arkadaşlar size basımdan geçen bir olayı anlatıp güzel şeylere vesile olmak istiyorum
Hepimizin hayatında sorunlar problemler sıkıntılar oluyor benim de oldu hatta çok fazla oldu .hepsini atlattım bu anlatacağım şey yaşadıklarımın yanında hiçbişey ama donum noktam oldugu için ve mucizevi bir olay olduğu için anlatmak istiyorum

Hayatın adaletsizliği ve yaşadığım imtihanlar brni bir çukurun içine sokarken kendime acımaktan başka hiçbişey yapmazdım duygusal zayıflığımdan başka bişey değildi elbet bu
Zaten muhafazakar bir ailenin aykırı da olsa kızıydım onlara ters gelen mini elbiseler yoğun makyajlar hala hayatımda
Ama namaz sayesçnde
Hayatım değişti mucizeler yaşadım Allah’la aramdaki bağ beni öyle güçlendirdi ki sanki görünmez bir fanusla korunuyorum. O fanus üzerindeyken bana hiçbişey olmaz
Ben biraz kendi güzelliğine düşkün bir kadınım vucut bakım yağlarım kremlerim hergun saatinde sürülür .geçen yaz eşimle tatile gittik göbeğimde devasa bir leke çıktı benim bebek gibi baktığım göbeğim kopkoyu bir lekeyle kaplandı
Kuaförün ağda yaparken yakması benim bunu farketmemiş olmam cunku ilk kez basıma geliyor ağda yanığı sonuç tatilim zehir oldu çok manidar bir durum direk göbeğim kolum yada bacağım değil çatlamasın diye yemeği Bile azar azar yiyen biri olarak elbette sinir krizi geçirdim ne yapacağımı şaşırdım
İntihar edip ölsem diye düşündüm
Ağladım ne ağladım otelden erken ayrıldık
Sonuç eve döndüm doktorlar geçmez diyor lazerde geçirmez azaltır 20 bini gözden çıkar
Ben ne yaptım biliyor musunuz
dua ettim günde bir iki vakit bazen dört beş kıldım namazımı çaresizce
Ve o leke tamamen geçti
Çünkü bu da bir sınav ve bir uyarıydı görebilene
Eğer bikini değil de mayo veya haşema giyinseydim göbeğimde o leke olmayacaktı
Bu leke Allah’ın kıymetlisi olduğum için oldu bu gunahtan donmem için
Ve ben o gunahtan dönüp tövbe edip namaza başlatınca leke tamamen yok oldu
İşte hayat da böyledir arkadaşlar o gün brni çaresiz bırakan leke aslınfa kurtuluşumdu o vakit başladığım namaz günde bir iki bazen üç ama muhakkak devam etti
Dua etmeye Allah’tan bişeyler istemeye yüzüm içimde tarifsiz bir huzurla yaşıyorum Allah sonsuz merhametiyle beni sarıp sarmaladıkca daha çok ibadet edip hayır yapmak istiyor daha çok mutlu oluyorum
Allah sonsuz merhamet guc ve Kudret sahibi olan tek gerçektir arkadaşlar her ne sıkıntınız varsa onun kapısına gidin basınıza gelen kotu olaylar karşısında oturup düşünün sorgulayın belki cevabı sizdedir
Evinizi cildinizi temizleyip guzellestirdiğiniz gibi içinizi de namazla temizleyip huzur bulursunuz bu kişisel bir ihtiyaçtır kişisel gelişimin en garanti yoludur
Daha mutlu daha pozitif daha kaliteli bir hayat için ruhunuzu namazla besleyin
Kendinize iyi bakın sağlıcakla 💋

Yok artık, konunun neresinden tutsam elimde kalıyor.
gözün gibi baktığın göbeğin
Göbeğinde iz kaldı diye intihar etmek istemen
Bir daha bikini giymeyecegine tövbe edince geçmesi...
Bunca takıntı ile nasıl ccouk doğurmayi düşünüyorsun? Ya catlarsan? Ya çoğul gebelik olur derin izler kalırsa? Ya sezaryan olursan?
Bebeği hemşireye verdiğin gibi ilk camdan aşağı mi atlayacaksin?

Yok artık, konunun neresinden tutsam elimde kalıyor.
gözün gibi baktığın göbeğin
Göbeğinde iz kaldı diye intihar etmek istemen
Bir daha bikini giymeyecegine tövbe edince geçmesi...
Bunca takıntı ile nasıl ccouk doğurmayi düşünüyorsun? Ya catlarsan? Ya çoğul gebelik olur derin izler kalırsa? Ya sezaryan olursan?
Bebeği hemşireye verdiğin gibi ilk camdan aşağı mi atlayacaksin?
Çocuk doğurmayı istediğimi kim söyledi ki şu an hiç öyle birsey istemiyorum

Altı üstü göbeğiniz agdadan yanmış, bunun için intihar etmek istemenin saçmalığına bak. Mayo bikiniden daha mı az günah yani onu da anlamadım. İnanan insan için ibadet etmek güzel ama olayı saçma yerlere baglamissiniz. Kuaförde saçı yanan kadınlar da türbana girsin sizin mantığa göre.

Altı üstü göbeğiniz agdadan yanmış, bunun için intihar etmek istemenin saçmalığına bak. Mayo bikiniden daha mı az günah yani onu da anlamadım. İnanan insan için ibadet etmek güzel ama olayı saçma yerlere baglamissiniz. Kuaförde saçı yanan kadınlar da türbana girsin sizin mantığa göre.

Vücudunuzdaki iz geçmeseydi aramızda olmayacaktınız, vah vah…
Maneviyatla beraber psikolojik yardık öneriyorum!
Psikolojik yardım almam gerektiğini düşünseydim alırdım takıntılar öncelikler gayet insanı ve doğal bir durumdur kendinizde beğendiğiniz bir yerinizi koruma ihtiyacı sezersiniz bunun için alacağım psikolojik yardım para tuzagıdır 3 katını verir fakir fukaranın duasını alırım

Altı üstü göbeğiniz agdadan yanmış, bunun için intihar etmek istemenin saçmalığına bak. Mayo bikiniden daha mı az günah yani onu da anlamadım. İnanan insan için ibadet etmek güzel ama olayı saçma yerlere baglamissiniz. Kuaförde saçı yanan kadınlar da türbana girsin sizin mantığa niçin tercih ettiğine göre çok dikkat çekmeyeyim Allah’ın yarattığı güzel vücudumu birazcık olsun sakınayım diyerek giyilen mayo ve çirkin vücuduma bikini yakışmaz zaten diyerek giyilen mayo arasındaki fark gunah olay saçma yerlere bağlansaydı o leke iz bile kalmadan geçmezdi .
Mayonun niçin bikiniye tercih edildiğine göre daha az gunah olma ihtimali mevcut güzel bir vücudun vardır ve nefsin mayodan fazlasını kabul edemiyordur kotu bir vücudun vardır mayodan başka bişey yakışmıyordur bu iki kişi de mayo giyer farklı sebeplerle Allah ikisinin de niçin giyindiğini bilir niyetler ameller

Ve tabi olay saçma yerlere bağlanmış olsaydı o leke bir gram iz bırakmadan geçmezdi geçebilecek bir leke olmadığı birçok doktor tarafından söylemişken . Bşr lekeyi bu kadar abartmam saçma gelebilir size benim için çok kötüydü Bazı insanlar mucizeler Yaşar bu bir mucizeydi Rabbim herkese mucizeleri haketmeyi nasip etsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X