İş yeri.. normal sizce ?

dr_yad

...........
Pro Üye
9 Aralık 2009
12.579
38.007
müdür iş öğretmez zaten. o kişiye emir verir o sana öğretir. sözlü uyarıyı dinelmezse yazılı emir verir yine yapmazsa cezası vardır. öyle banane diyemez yani. sizede müdürede tavır koyamaz
Koymuş işte müdüre tavrını kadının anlattıkları doğruysa bence haklı. Konu sahibine özel bir tavır yaptığını da sanmıyorum. Ya bir şeyleri göze aldı ya da vazgeçilmez bir eleman

bubendegilim

Görümceleri koruma derneği başkanı🌹
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2021
4.820
15.979
Yazık günah ya yeni işe başlayacak olan gençlere. Hep böyle leş karakterli birisi oluyor maalesef.

Jolyss

Guru
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2011
3.707
2.349
müdür iş öğretmez zaten. o kişiye emir verir o sana öğretir. sözlü uyarıyı dinelmezse yazılı emir verir yine yapmazsa cezası vardır. öyle banane diyemez yani. sizede müdürede tavır koyamaz
Mudurde zaten daha yeni atanmis.. hatta is gorusmesinde ben bile alamiyorum demisti.. zaten adam tamam anliyorum sizi dedi sekretere ama baska cozum yolu yokki dedi.. bana yaptiklarinizi listeleyin dedi.. hatta dun bana listeyi aldinmi dedi bende hayir dedim.. bugunde tutturmus kadin yapamam o listeyi diyor... kendisi cozsun bu durumu diyor.. belki mudurunde ayagini kaydirmaya calisiyorlar..

Jolyss

Guru
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2011
3.707
2.349
Koymuş işte müdüre tavrını kadının anlattıkları doğruysa bence haklı. Konu sahibine özel bir tavır yaptığını da sanmıyorum. Ya bir şeyleri göze aldı ya da vazgeçilmez bir eleman
Tavrini koydu ama mudur kadindan liste istemesine ragmen kadin red ediyor.. Ayrica mesela ufak tefek sorular soruyorum kadina birileri ariyor cevap veremiyorum tabikide cunku isi ogrenmedim hala, kadin aaaa bilmiyorumki, nasil yani anlamadim, ben anlamam o islerde diyor ve bana yalan soyluyor bilerek halbuki herseyi biliyor.. mesela dun bilerek beni yanlis yere yonlendirdi.. ben yeni basladim ise ve herhangi bir hata yapmis olsam bu kadin yuzunden beni suclayacaklar..

Jolyss

Guru
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2011
3.707
2.349
Yazık günah ya yeni işe başlayacak olan gençlere. Hep böyle leş karakterli birisi oluyor maalesef.
Mesela ise baslamadan hayal ediyordum belki burodaki bayanla arkadas oluruz.. ortam super olur.. neredeeee.. ama diger burodaki bayanlar bana iyi davrandilar mesela.. onda sorun yok..

Alys

Nirvana
Pro Üye
6 Aralık 2010
28.692
75.623
Sadece program degilki kadinin yaptigi islerin hepsini bende yapcakmisim ama kadin olmaz diyor baska birsey demiyor.. programi 100% kendisi biliyormus ama mudurum bana sef gosterecek dedi.. Bu kadinda diyorki sef sadece yarisini biliyor, nasil olacak bilmiyorum diyor..

Ayrica dun biri aradi kadina diyorumki siz biliyormusunuz ? bana hayir diyor bugunde diyorki sana yalan soyledim seni yanlis o isi bilmeyen kisiye yonlendirdim.. aslinda ben yapacaktim o isi diyor.. resmen sabote etmis..

Ya aslinda hersey ortada benim motivasyonumu bitirmeye calisiyor birsey soruyorum cevap bilmiyorumki - bilmem- anlamiyorumki halbuki biliyor hepsini

siz cok meslekte yenisiniz,
ama sekreterler, ozellikle kamu kurumlarinda, genelde boyle cok gucludurler,
herkesin her seyini bildikleri icin, ve de bir cok kurali diger calisanlardan daha iyi bildikleri icin, kisaca arkalari saglamdir diyelim.

Siz su durumda, o kadindan size fayda yok bunu bilin. Ya kendi kendinize cabalayarak ogrenin, ya da egitim talep edin.
Diger yapamadiginiz seyler icin de cok kendinizi uzmeyin, yenisiniz, hata da yapabilirsiniz, onemli olan sizin suan kendinizi gelistirmeniz, hata yapsaniz bile bu hatalardan bir seyler ogrenip bir daha tekrarlamamaniz. Yoksa su an su kosullarda kimse sizden hatasiz dort dortluk is beklemez, bekleyemez de zaten. O yuzden cok stres yapmayin.

Kadinla da cok muhatap olmayin bence.
Belki kendince hakli sebepleri vardir bu sekilde bir tavir almasinda. Mudur de bu is boyle olacaktir diyemedigine gore.

Bosvakit

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2020
233
636
Gören de programı kadın yazdı sanar yemin ediyorum. Açin programı, üretici firmayi bulun, eğitim talep edin... Deneyin en azindan... Kadını daha da güclendirmeyin.

succulentaski

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
5 Ekim 2020
7.073
13.935
33
Durumu kişisel algılamayın. Belli ki bir önceki sekretere durduk yerde part time teklif edilip istifaya zorlanmasına sinirlenmiş. Haklı ama tepkisi yanlış.
Sizlik bir şey yok. Size işi göstermek zorunda. Müdürünü dinlemek zorunda. Müdür sözünü geçiremiyorsa o düşünsün..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 225 gün geçti.