iş yeri sorunu

Öyle çok büyük bi sorun değil. Rahatsız oldugunuz bi konuyu soylemeniz.
O kişinin yaptıkları kendisini bağlar.

Size özellikle sorulmamis yöneticiler tarafindan bu bence güven belirtisi.

Olaya dahil etmemeleri :)

Yaptığı beni de bağladı ne yazık ki. Şu olaya kadar yüzde yüz güven vardı diyemem tabi. Kimse kimseye yüzde yüz güvenemez ama olaya dahil olmamak kendimi iyice suçluymuşum gibi hissettirdi.

Sizi suçlu bulsalar işinize son verirlerdi diye düşünüyorum.

5 yıl dile kolay. 6 ay ile bir olmaz.
Ki bu durumdan başka rahatsizlar da var.

Çok kafaniza takiyorsunuz bence.
Siz açık ve net fikrinizi belirttiniz.

Rahat olun lütfen.

Takılacak, kendinizi suçlu bulacak bir durum göremedim ben burda.
Özel sektör ve dile kolay 5 sene. Her özel sektörde böyle kişilikler olabiliyor kendimden biliyorum. Hiç takmamak, muhatap olmamak ilaç gibi. Deneyin derim. İçinizi ferah tutun.

Takılacak, kendinizi suçlu bulacak bir durum göremedim ben burda.
Özel sektör ve dile kolay 5 sene. Her özel sektörde böyle kişilikler olabiliyor kendimden biliyorum. Hiç takmamak, muhatap olmamak ilaç gibi. Deneyin derim. İçinizi ferah tutun.
Teşekkür ederim, bundan sonra öyle yapacağım zaten. Ki kişide beni çok sallamıyor geçiştirip duruyor sürekli. Sorularıma cevap alamıyorum biraz sinir bozucu bir durum :)

Kızlar merhaba uzun uzun zaman oldu foruma girmeyeli.akıl danışıcam sizlere işyerim iş degişikliği yüzünden kapanıyor ve yeni işi ben kabul etmedigimi söuyledim cıkabilirsin dediler hak talep edemez miyim.diğer kişiler haklarıyla cıktı sadece beni bıraktılar oda bütün işi yapacak saf ben oldugum için herseyi ama herseyi yapıyorum mıymıntı işe yaramayan bir müdür işine geldikleriyle konusan bütün gün aynı odada olup konusmayan.insanlar ne kadar kötü bencil daha neler yazsam buraya sıgmaz

X