İs yerindeki arkadasim sizce ilgisi var mi bir sey hissediyor mudur?

Ben ona bakmadığım zamanlar da baktigini hissediyorum 3 sene boyunca zaten sadece bakıyor göz göze de geldik sadece öküz gibi bakıyor sinirleniyorum durumuna odunc verilen sevgi karşılık bulmazsa öfkeyle tahsil edilir gibi bir şey yazmış bana mı yazmış öylesine mi yazmış p da belli değil yok zaten bu belirsizlik beni çok gerdi ben de yüzüne dahi bakmıyorum yokmuş gibi davranıyorum onu beklemekle hata etmişim

3.5 sene çok uzun bir süreç. Gerçekten niyeti ciddi olan gerçekten bir şeyler hisseden bir adam 3.5 sene beklemez. Boşu boşuna hiç kafanızı yormanıza bile değmez. Bazı erkekler böyledir canları sıkılır sizinle flört eder ciddi bi niyet gütmez. Bence ciddiye bile almayın normal iş arkadaşınız gibi davranın ekstra bir samimiyete hiç gerek yok.

işe ilk girdiğim zamanlar is yerindeki arkadaşlarla disarda takiliyorduk eski bir çalışan olan arkadaşim erkek oluyor kahve içmiştim falıma bakti işte sana kısmet var biraz yakın çevrene bakarsın vs etrafına bakarsan görürsün diyordu yaşlarımız yaklaşık aynı gibi bu çocuğun da yaşından dolayı artık evlilik arayışı içinde olduğunu birilerinden duydum ;sonrasında diger arkadaşlarla is konusunda tartıştık bu da onlara uyup benimle is konusunda tartıştı ve wp dan engelledi sonrasında fark ettim bunu kusura bakma vs deyip alıp yemeğe çıkardı gerek yok affettim seni desem de gittik yemeğe yemekte kaç çocuk istediğini vs söyledi ailemi felan sordu genel sohbet havasında geçti yemek oncesinde yakın erkek is arkadaşıma işte beni nasıl affeder onu yemeğe mi çıkarayım vs ne yapayım demiş bana da o kişiye beni nasıl tavlayabilecegini sorduğunu söyledi espri mi gerçek mi söyledi anlamadım yemekten sonra şu diger arkadasim benim ağzımı yokladı işte sen bu çocuğu seviyor musun diye etkilendim vs dedim o da aramızda kalsın dedi senin için sordum sen bu kızı yemeğe çıkardın seni yanlış anlar demiş bu hoşlandığım çocuk da istemiyorum yanlis yaptım demiş bunu duyunca bu çocuktan uzaklastim aynı birime gelip hiç bir şey olmamış gibi gecen geldim buraya seni göremedim vs dedi soğuk davrandım buna. oncesinde kılık kiyafetimle ilgili sen çok açık giyinmiyorsun buradakiler gibi değilsin demişti ben de ne çok açık ne çok kapalı ortası demiştim o da bak kavga ettik orta yolu bulduk demişti ama bana ilgisiz davranıyordu ağzımı arayıp herkesin içinde kızı meşgul etmeyin belki sevgilisiyle gorusuyordur vs dedi sırf sevgilim olup olmadığını öğrenmek için yok dedim vs.her neyse yine arkadaş ortamında beni kastederek buranın kızları da da hep böyle ben özgürüm diyor feministim diyor; o ordan bu burdan gelip carpisiyorlar dedi benimle bu konuda zitlasigini ima ediyorsanız yemekte de erkek kadın eşitliğinin vs bahsetmiştim. İşle ilgili tartıştık sonrasında sizinle ugrasamam deyince bende ipler koptu wpdan engeli bastım 1 sene engelli kaldı beni her gördüğünde bakıyor konuşurken dudaklarıma bakip kılık kiyafetimi suzuyor bu çocuğun amacını anlamadım açıkçası yaklaşık 3,5 sene oldu gelip de duygusunu soylemedi ben de uzaklastim ugrasamam deyince unutmaya çalıştım onu neticede kendi kendime gelin güvey olduğumu düşündüm seven insan şimdiye kadar söylerdi diye düşünüyorum sizce benim durum nedir
Evde kukla edicek birini arıyo.
Kadınsın otur, kadınsın temizle, kadınsın konuşma...
3,5 sene değil 3,5 sn ayrılmaz bu adama
Sana bunları yaparkende salça olmadığı kimse kalmaz etrafında

Bu cocukla bir iletisimim yok gecen is icin aradi onceden merhaba dediginde cevap vermeyip buyrun diyordum isle ilgili konusup kapatiyordum gecen aradi merhaba nasilsin felan dedi bir insan bu kadar yuzsuz olabilir mi acaba gormek konusmak istemiyorum bu insani tahammulum yok ama is arkarasi samimiywtsiz buluyorum artik her seyini

X