Isik dolgusunu

Nkyb

Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2020
230
27
30
Merhaba surekli isik dolgusu yaptiran varmi isik dolgusu sarkma yaptimi

Merhaba surekli isik dolgusu yaptiran varmi isik dolgusu sarkma yaptimi
Göz altında yag torbanaması varsa o çöküklügü doldurmak için fazla dolgu yapılması gerekir. Bu da o bölgenin çok şiş durmasına sebep verir. Çok dolgu zamanla sarkık gibi görüntü verebilir. Belkide çözüm fazla derinin ve yag torbaları nın alınması dır. Lütfen iyi bir cerrah tan fikir alın.
Dolgu maliyetli bir işlemdir hem. Sürekli dolgu yaptırmaktansa ameliyat daha kalıcı bir çözüm sunar.

Yok hayir tam tersi soyle anlatiyim ben isik dolgusu yaptirdim 1 bucuk yil once yemin ediyorum neden yaptirdimida bilmiyorum daha dogrusu ole cok bilgim yoktu boyle islerden sonra hic begenmedim 3 ay once ertirdim salak gibi yemin ediyorum ki gozumun ve burnumun yanlari hep dokum eridii ole boyle degil baya beli gozumun alti kiristi yanagima kadar geldi kirisiklik ve hala aciyyor bn anlamadim ustelik sadice tek taraf

Yok hayir tam tersi soyle anlatiyim ben isik dolgusu yaptirdim 1 bucuk yil once yemin ediyorum neden yaptirdimida bilmiyorum daha dogrusu ole cok bilgim yoktu boyle islerden sonra hic begenmedim 3 ay once ertirdim salak gibi yemin ediyorum ki gozumun ve burnumun yanlari hep dokum eridii ole boyle degil baya beli gozumun alti kiristi yanagima kadar geldi kirisiklik ve hala aciyyor bn anlamadim ustelik sadice tek taraf
Dolguyu eritmek için kortizon igne si mi yaptırdınız?

X