İSİM ÖNERİNİZE İHTİYACIM VAR

İsim konusunda öneride bulunur musunuz?

• Ankete Katılan
    32

Lavyer2012

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Mart 2014
4.741
5.085
Merhaba arkadaşlar bir kızım olacak inşallah. Ama isim konusunda kararsız kaldım. Eşim de tamamen bana bıraktı. Sizler ne dersiniz?

Bence aralarında sadece Zeynep güzel, son zamanlarda kimin kızı olsa ismini Alya koyuyor

Sonu -ya ile biten isimler bende "ver ya, dur ya" gibi bir izlenim yaratıyor.
Armin eşarp markası gibi, zevkler elbette tartışılmaz ama yorum yazanlardan kimse beğenmemiş.

Zeynep güzel bir isim, neden illa 2. isim arıyorsunuz? Tek başına yeten bir isim aslında.

Sonu -ya ile biten isimler bende "ver ya, dur ya" gibi bir izlenim yaratıyor.
Armin eşarp markası gibi, zevkler elbette tartışılmaz ama yorum yazanlardan kimse beğenmemiş.

Zeynep güzel bir isim, neden illa 2. isim arıyorsunuz? Tek başına yeten bir isim aslında.
Ben hep kızım olsun adını zeynep koyacağım zeynebim diye seveceğim derdim. Eşim zeynep alya olsun dedi ben o arada netten armin ismini gördüm içim ısındı. Ben aslında kız çocuklarına tek isim koyulması taraftarıyım ilerde eşinin soyadını da alınca çok uzun oluyor diye.

Temmuz annelerine de yazmıştım eğer kızım olsaydı Erva yada Asel düşünüyordum Erva naif zarif kibar demekmiş Asel bal demekmiş bal kızım diye severim diyodum ama oğlum olacak yada siz Zeynep istiyorsanız Zeynep Alya yerine Zeynep Erva olabilir

Ben Zeynep Alya ya oy verdim Armin cok kötü bence.Marka ismi gibi ..Soylenince kişiye ait bir isim gibi durmuyor ve fonetigi de iyi değil.Zeynep Alya yerine Zeynep Ada daha güzel bence .Söylenişi de çok daha kolay ..

Merhaba arkadaşlar bir kızım olacak inşallah. Ama isim konusunda kararsız kaldım. Eşim de tamamen bana bıraktı. Sizler ne dersiniz?
Armin: barış ve özgürlük yanlısı demek. Hem de diger dillerde de kullanilan bir isim. Bence anlama bakarsak kesinlikle bu ismi koymalisiniz. Alya ise yuksek tepe demekmis. Kulaga hos geliyor ama anlamsiz bir isim bence. Karar sizin :)

Armin: barış ve özgürlük yanlısı demek. Hem de diger dillerde de kullanilan bir isim. Bence anlama bakarsak kesinlikle bu ismi koymalisiniz. Alya ise yuksek tepe demekmis. Kulaga hos geliyor ama anlamsiz bir isim bence. Karar sizin :)
Zaten anlamı beni benden alan 🥰 Ama benden başka kimse beğenmiyor ya 😔

X