İşletme mezunu Kpss Alana hazırlananlar var mı??

kpssanneveoglu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2021
131
56
28
Aslında girmek istemiyodum ama sonradan hırs yaptım ilk defa hazırlancam kızlar kaynak önerisine ihtiyaçım var Hukuk, iktisat, maliye, muhasebe, işletme kitap ve YouTube daki hangi hocaları dinlemem gerekiyo hukuk sürekli güncelleme gereken Bi ders hangisine bakmam lazım. İdari Hakimlik için mücadele edicem siz hangisi için çalışıyorsunuz?, 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻😍

Aslında girmek istemiyodum ama sonradan hırs yaptım ilk defa hazırlancam kızlar kaynak önerisine ihtiyaçım var Hukuk, iktisat, maliye, muhasebe, işletme kitap ve YouTube daki hangi hocaları dinlemem gerekiyo hukuk sürekli güncelleme gereken Bi ders hangisine bakmam lazım. İdari Hakimlik için mücadele edicem siz hangisi için çalışıyorsunuz?, 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻😍
Bende finans mezunuyum. Hukuk için yetkinin seti güzel. Ben 657 yayınlarını almıştım, onunda anlatımları basitti. İktisatta zeynel dinler, ceteris paribus iktisat sorular ve çözümleri beğendim. Savaş yayınlarının uluslararası ilişkiler, kamu yönetimi ortak bir kitabı vardı onu almıştım, konuları tek tek anlatımı güzel ama soru sayısı az.
İdari hakimlik sınavına bende girmek istiyorum. Fakat bu yıl benim kendimi deneme yılım gibi olacak. Yeterli çalışacak zamanım yok. Umarım sizin için güzel bir yıl olur.

X