İsmek Kursları Hakkında

gkcegl

Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2019
2
1
33
Merhaba,inanılmaz bir ön yargıyla başvurup gittiğim ismek kursundan çok memnun kaldım hatta iki kursa daha gittim ilk başta genel muhasebeye katıldım herşeyden önemlisi kurumun hiç önemi yok öğretmen çok önemli hem sevdirdi hem eğitti ben zeytinburnu gökalp mh eğitime katıldım nihal hoca muhteşem bir insan muhteşem bir öğretmen en gerizekasının dahi anlayabiliceği gibi anlatıyo anlamamak algılayamamak mümkün değil zaten sevdiriyo bütün benliğinizle dinliyosunuz tavsiyem size eğer kendinizi muhasebese de eksik görüyosanız meslek edinmek istiyosanız mutlaka başvurun ağustos sonu gibi kayıtlar açılıcak aynı braşta 3 kursa gidebiliyosunuz vakit geçirmek için evden kaçmak için hobi kurslarına katılın bu tarz kurslara gerçekten ihtiyacı olan insanlar katılıyo meslek edinmek için onların hakkına girmeyin boşyere kursu bitirin ve para kazanın amacınız bu olsun yok yere orda yer kaplamayın fatihte bulunan ismekte çok iyi muhasebe okulu,dil okulu gayet başarılı şiddetle ilk defa birşey tavsiye ediyorum vaktiniz varsa mutlaka gidin Sevgiler...

X