İstanbul Anadolu Yakası Kadın Doğum Doktor Tavsiyesi

sevgisaygidan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2023
2.115
1.022
Arkadaşlar merhaba, İstanbul Anadolu Yakasında memnun kaldığınız doktor tavsiyeleriniz var mı? Kadriye Şener den randevu almayı düşünüyorum ama giden bilen, memnun kalan arkadaşlar var mı aramızda. :)

Arkadaşlar merhaba, İstanbul Anadolu Yakasında memnun kaldığınız doktor tavsiyeleriniz var mı? Kadriye Şener den randevu almayı düşünüyorum ama giden bilen, memnun kalan arkadaşlar var mı aramızda. :)
Merhaba yaklaşık 1 ay önce kendisiyle doğum yaptım 😊 9 ay boyunca ona takipliydim bende memnuniyetler üzerine gitmiştim kendimde memnun kaldım 🙂 biraz beklentinizin nasıl olduğuna bağlı aslında memnun olmayan tek tük kişi var kendisinden onlarda cidden beklentisi yüksek olanlar. Kendisi güler yüzlü, sıcak, samimi bir abla anne gibi yaklaşıyor. Normal doğuma da destek veriyor. Ben yine olsa yine onunla doğum yapmak isterim açıkçası 🌸 tavsiye ederim yani

Aaa çok teşekkür ederim. Bende kendisini çok araştırdım ama çoğu kişinin memnuniyetsizliklerine denk geldim. Genital estetik üzerine daha iyi falan demişler. Ben hamile değilim ama bebek istiyorum Allah'ın izniyle. Kendisine muayene olmak istedim aslında. Hani nasıl yol izlenebilir diye.

Aaa çok teşekkür ederim. Bende kendisini çok araştırdım ama çoğu kişinin memnuniyetsizliklerine denk geldim. Genital estetik üzerine daha iyi falan demişler. Ben hamile değilim ama bebek istiyorum Allah'ın izniyle. Kendisine muayene olmak istedim aslında. Hani nasıl yol izlenebilir diye.
Google yorumları falan da okuyabilirsiniz. Açıkçası ben tecrübeli ve memnuniyeti yüksek diye gittim ve her gittiğimde memnun ayrıldım. Şöyle eğer gebelik düşünüyorsanız alttan ve karından muayene eder ve smear alıyor genelde bende gebelik öncesi gitmiştim. Bir de benimkisi riskli gebelikti her gün iğne kullandım falan Kadriye Hoca iğne kullanmam gerektiğini söylemişti. Devletteki doktorlar gerek yok demişti. Sağolsun sayesinde güzel bir gebelik geçirdim ve evladımı kucağıma aldım. O sebeple dediğim gibi biraz beklenti meselesi en iyi tercihi siz yaparsınız 🌸

Merhaba Kadriye Şenerin bugünkü muayene ücreti 1100 lira olmuş doğum ücreti hakkında bilgisi olan var mı acaba?

X