İstanbul Anadolu Yakasında Cilt Bakımı İçin Klinik Tavsiyesi

sol

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2023
14
8
36
Merhaba,
Gözenekli bir cildim var.
Gözeneklerimin küçülmesi için cilt bakımı yaptırmak istiyorum.
İstanbul Anadolu yakasında cilt bakımı yaptırabileceğim bir klinik tavsiye eder misiniz?

Merhaba,
Gözenekli bir cildim var.
Gözeneklerimin küçülmesi için cilt bakımı yaptırmak istiyorum.
İstanbul Anadolu yakasında cilt bakımı yaptırabileceğim bir klinik tavsiye eder misiniz?
Gratis beauty tavsiye ederim

Gratis beauty tavsiye ederim
Dermatolojik olarak kaliteli bir bakım yaptırmak istiyorum. Gözeneklerimin küçülmesi için dermapen de düşünüyorum. O nedenle bir klinik tavsiyesi istedim. Bu dediğiniz yer Gratis mi? Öyleyse bana uygun değil. Ama benim bilmediğim bir klinik ise değerlendirebilirim.

Buradan da bir tavsiye alamadım, oysa ben buraya ihtiyacım olan tavsiyeleri alabileceğimi düşünüp dahil olmuştum

Buradan da bir tavsiye alamadım, oysa ben buraya ihtiyacım olan tavsiyeleri alabileceğimi düşünüp dahil olmuştum
Ayni sıkıntı bende de var aynı işlemi düşünüyorum bulunduğum ilde bulamadım siz İstanbuldan yaşıyorsunuz mutlaka bulursunuz

Ayni sıkıntı bende de var aynı işlemi düşünüyorum bulunduğum ilde bulamadım siz İstanbuldan yaşıyorsunuz mutlaka bulursunuz
Gerçekten bu platforma aklıma takılan hususlarda fikir alışverişinde bulunmak için girdim ancak şimdiye kadar aklıma takılan hiç bir soruya yanıt alamadım. Talihsizlik ben de sanırım ☺️ ama tabiki İstanbul’da şimdilik çok memnun kaldığım bir yer buldum ve seanslara başladım. Bakalım inşallah güzel sonuçlar alırım 🙏🙏

X