İstanbul Burun Ameliyatı Doktorları

Rujella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2015
84
10
33
Merhabalar uzun zamandır burun estetigi olmayı düşünüyorum ve İnstagramdan bayağı doktor araştırması yaptım.
Bütçeme uygun olan doktorlar aşağıdaki gibidir bu doktorlar konusunda bilgi sahibi iseniz veya kendilerine ameliyat olduysaniz tecrübelerinizi paylaşır mısınız
Atahan dağhanlı
Kemal Caner Delioğlu
Kadir Yıldız
Adem binnetoglu
Burak dikmen
Eymen oruç
Onur aridasir
Dr burak karabulut
Mustafa karakaş
Abdurrahman onur tüylü
Tolga kirgezen
Baki Yılmaz

Aralarindan sadece adem binnetoglu ile görüştüm. Kendisi ilk görüşmede ilgiliydi tam istediğin burnu yaparim filan dedi ama ben gitmeden fiyatı sorduğumdan 3bin tl daha fazla soyledi.
Sözde zam gelmiş. 2 gunde ne zammi ben bu fiyattan geldim dedim ama kesinlikle fiyatı düşmedi.
ayrica muayene için 1saat bekledik.

Aralarindan sadece adem binnetoglu ile görüştüm. Kendisi ilk görüşmede ilgiliydi tam istediğin burnu yaparim filan dedi ama ben gitmeden fiyatı sorduğumdan 3bin tl daha fazla soyledi.
Sözde zam gelmiş. 2 gunde ne zammi ben bu fiyattan geldim dedim ama kesinlikle fiyatı düşmedi.
ayrica muayene için 1saat bekledik.
Ne kadar fiyat verdi acaba size

Merhabalar uzun zamandır burun estetigi olmayı düşünüyorum ve İnstagramdan bayağı doktor araştırması yaptım.
Bütçeme uygun olan doktorlar aşağıdaki gibidir bu doktorlar konusunda bilgi sahibi iseniz veya kendilerine ameliyat olduysaniz tecrübelerinizi paylaşır mısınız
Atahan dağhanlı
Kemal Caner Delioğlu
Kadir Yıldız
Adem binnetoglu
Burak dikmen
Eymen oruç
Onur aridasir
Dr burak karabulut
Mustafa karakaş
Abdurrahman onur tüylü
Tolga kirgezen
Baki Yılmaz
Ne fiyatlar verdiler acaba ben de yıllardır araştırıyorum ya fiyatı uçuk oluyor ya heh işte tamam bu diyorum sonra bi falsosu çıkıyor bir türlü olamadım ama çok istiyorum o yüzden tekrar araştırmaya başladım

Atahan dağhanlı
Kemal Caner Delioğlu
Kadir Yıldız
Adem binnetoglu
Burak dikmen
Eymen oruç
Onur aridasir
Dr burak karabulut
Mustafa karakaş
Abdurrahman onur tüylü
Tolga kirgezen
Baki Yılmaz
doktorunuzu seçtiniz mi? ne tarz bir burun istiyorsunuz acaba? kendi burnunuzda ne gibi problemler var?

X