istanbul / düğün mekanları / tarihi mekanlar / sultan sarnıç

NILBERA

SeVGi KeLeBeĞi
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
6.086
95
37
SULTAN SARNIÇ HAKKINDA
16 asırlık Sultan Sarnıç, İstanbul un en büyük kapalı sarnıçlarındandır. İstanbul un merkezinde, tarihi atmosferi içinde gelişmiş teknolojinin sağladığı olanaklar ile kaliteli hizmeti bir arada bulabileceğiniz, düğün, nişan, kokteyl gibi organizasyonların gerçekleşebildiği Sultan Sarnıç ı görmeden kararınızı vermeyin... En az 4 saat süren ve tercihen uzatılabilecek organizasyonlarınızın her ayrıntısı bize ait. Süsleme, açılış kokteyli sonrası zengin yemek menüleri, ışık düzeni, dilediğiniz tarzda müzik, ses düzeni, projeksiyon sistemiyle görüntüleme, fotoğraf & video çekim ve aklınıza gelen her şey... Bırakın organizasyonunuzun tüm detayları ile tarihi Sultan Sarnıç ın profesyonel kadrosu ilgilensin. Siz 1600 yıllık bu muhteşem mekanda gününüzün keyfini yaşayın.

imgsize.php

imgsize.php

imgsize.php

imgsize.php

dugun.com

Düğün yapmadım ama fiyat sordum ortalama 10.000 TL , ekstralarla 12 13 bin TL indirimli hali üstelik.Ama gercekten değer.

Kızlar ben henüz düğün yapmadım ortda ama,birçok düğünde de bulundum...harika,fevkalade oluyor...o taş yapının sesi nasıl yansıttığını bi duysanız var ya...ama biraz pahalı işte...

Evet orada harcanan para ile normal düğün salonunda 6 tane düğün yapılır.Kıytırık salonları saymıyorum bile...Ama hakkaten inanılmaz bi yer , bir düğün 13 BıN LıRA :) ama değer...Yapabilene helal olsun :KK66:

ılk mesajda neler içerdiği yazıyor yemek dahil.Fakat benim merak ettiğim sütunlar konukların (sahneyi gelini damadı ) görmesini engellemiyormu ?

yemeksiz 13.000 mi?

Bize verdikleri bilgide , ya kokteyl ya da yemek alıyorsun.Öyle düğün salonu havasında pasta kola olmuyor yani.Zaten yakısmazda oraya.Yani ister 100 kişi yemekli yap , ister 400 kişi kokteyl yap ( ki içinde yok yok , kanepeler , börekler , deniz ürünleri vs) bi kısım ayakta bi kısım oturmalı düşün. Sındunları fiyat bu. 12.000 TL 1500 lira canlı müzik , ayrıca gelin yolu vs 15000 çıkart yani gözden...Tabi yine de git görüş derim.Ama mekandan öyle etkileniyorki insan anlatamam.

İlk mesajda neler içerdiği yazıyor yemek dahil.Fakat benim merak ettiğim sütunlar konukların (sahneyi gelini damadı ) görmesini engellemiyormu ?

Hayır ben gidip gördüm , cok geniş biyer orası engellemiyor.Masa düzenini ayarlıyorlar.

valla yemekliyse çok iyiymiş. ben açık mekân baktım. yaz için. 80 euro'lar falan gördüm kişi başı. şok oldum. bence o kadar da pahalı değil. açık mekân biliyorsanız 15000'e kadar paylaşırsanız sevinirim. istanbul avrupa yakası veya avrupa'ya ters olmayan anadolu yakasından yerler de olabilir.

valla yemekliyse çok iyiymiş. ben açık mekân baktım. yaz için. 80 euro'lar falan gördüm kişi başı. şok oldum. bence o kadar da pahalı değil. açık mekân biliyorsanız 15000'e kadar paylaşırsanız sevinirim. istanbul avrupa yakası veya avrupa'ya ters olmayan anadolu yakasından yerler de olabilir.

Benim düğünüm ekim olacağı için kapalı olması daha iyi olabilir diye düşündüm.Ama dediğim gibi gördüm ve budur dedim.Yemeklide en fazla 150 kişiye bu fiyat.Kokteydede 300 kişi falan cağırılabilir.Kokteyl menüleride oldukca güzel.15000 gider yani rahat...Sana acık mekan olarak holiday inn topkapı havuz bası tavsiye edebilirim.İndirimli menüsü var 45 TL içkisiz fiyat tabi.Ama görebilirsin oldukca güzel.Sonra sarıyerde ozan restaurant var orasıda full manzara ve restaurant olduğundan yemekler lezizdir.Yldız teknik üni. rumeli hisarı kampüsü var kişi başı 60 TL ve manzara muhtesem yine.Aklıma gelince yazarım..Sevgiler.

X