İstanbul ınfertilite dr. önerisi

Sunrseee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2020
2.807
4.235
Merhaba arkadaşlar istanbul anadolu yakası maltepe pendik kartal taraflarında, devlet hastanesi infertilite bölümü tedavilerinde başarısı ilgi alakası açısından önereceğiniz bir dr. var mı?
Şuan mevcut dr a gidiyorum aşılama iptal oldu sanırım bu ay da olmadı . Önümüzdeki ay tekrar başlayacağım galiba. Seçenek olmasi icin önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar istanbul anadolu yakası maltepe pendik kartal taraflarında, devlet hastanesi infertilite bölümü tedavilerinde başarısı ilgi alakası açısından önereceğiniz bir dr. var mı?
Şuan mevcut dr a gidiyorum aşılama iptal oldu sanırım bu ay da olmadı . Önümüzdeki ay tekrar başlayacağım galiba. Seçenek olmasi icin önerilerinizi bekliyorum.
Merhaba bulabildiniz mi

Bende pendikteyim ama bu ay İstanbul tıp fakültesi çapa yerleşkesi infertilite bölümüne başladım oraya gidip geleceğim
Günaydınlar Ben de bir şey sormak istiyorum Çapa'da tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum Haziran ayına bana randevu verdiler belirli bir gün yok adetin 2. günü gelin dediler ama ilaç tedavisinden sonraki aşamalar büyük bir ihtimalle bayram tatiline gelecek Hatta belki ilaçları kullanmanın son 1-2 günü bile bayram tatiline denk gelebilir böyle olunca sürekli nasıl olacak nasıl yapacaklar bilgi verir Bilginiz varsa söylerseniz sevinirim

X