İstanbulda eski model araba kiralama??Fiyatları??

aslijann

az kaldı evimize<3
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2011
586
13
Merhaba kızlar,

Ekimde düğünümüz var, çok istiyorum şöyle tatlı bi gelin arabası ama fiyatları çok uçuk:2::2::2::2:
400lerden 500lerden bahsediliyor.
E nişanlım da daha yeni şoför kullanamaz arabayı, şoför de lazım.
İstanbul'da var mı bildiğiniz güvenilir ve uyguna bu işi yapan insanlar?
Dediğim gibi sitelere bakıyorum ama çok uçuktan gittikleri için sizlere bir danışmak istedim.
İnşallah vardır tanıdık bildik yerler:KK43:((

400 e bulduysan bence kaçırma cnm :)ben 750 liraya anlaştım..şoforlu yakıt onlardan 10 saat ve 100 km limiti var bir de süsleme dahil bu fiyata :)

Merhabalarr,
Nostaljik Dolmuş diye google'da aratırsan direkt çıkıyorlar. Birbirinden güzel çoook sevimli araçlar var. ilk çıkan linke tıklayabilirsin detaylı bilgisi de mevcut :KK17:

Merhabalarr ben de bizzat dış mekan çekimi yapmaktayım bu da dış mekan çekim paketim :) Dış mekan çekim albümlerimiz panoramik oluyor , Paket içerisinde ; 1 Adet Büyük boy panoramik albüm 35*65 , 2 adet küçük boy panoramik albüm ( biri damadın diğeri ise gelinin ailesine anı olması mahiyeti ile veriliyor) 1 Adet müzikli DVD cd, ve tüm pozların photoshoplu olarak bulunduğu 1 adet Cd veriyoruz. Paket ücretimiz 500 TL. 1 Adet büyük posterde bizim size hediyemiz oluyor 75*100 boyutta . Çekilen fotoğraf sayımızda sınır yok 500-1000-2000 çekim gününde ki tempomuza ve nikaha düğüne yetişmenize bağlı yani.

bende fotoğrafçıyım ayrıca eski model arabamızda var onuda düğünler için kiralıyoruz ilgilenirseniz mesaj atabilirsiniz istanbuldayız bizde :nazar::nazar:

Merhabalarr ben de bizzat dış mekan çekimi yapmaktayım bu da dış mekan çekim paketim :) Dış mekan çekim albümlerimiz panoramik oluyor , Paket içerisinde ; 1 Adet Büyük boy panoramik albüm 35*65 , 2 adet küçük boy panoramik albüm ( biri damadın diğeri ise gelinin ailesine anı olması mahiyeti ile veriliyor) 1 Adet müzikli DVD cd, ve tüm pozların photoshoplu olarak bulunduğu 1 adet Cd veriyoruz. Paket ücretimiz 500 TL. 1 Adet büyük posterde bizim size hediyemiz oluyor 75*100 boyutta . Çekilen fotoğraf sayımızda sınır yok 500-1000-2000 çekim gününde ki tempomuza ve nikaha düğüne yetişmenize bağlı yani.

Örnek fotolarınız var mı?mail adresinizi alabilir miyim?

$Adsýz.jpg
$ff.png

şuan yanımda resmi yok bu var sadece ama detaylı atabilirim isterseniz

Kizlaar istanbulda bi rent a car firmasi Lincoln limuzini dugun icin kiraladiklarini duydum numarasini isterseniiz verebilirim...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar limuzin bu..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1397900961205.jpg
    $1397900961205.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 132
X