İstanbul'da lazere gitmek istiyorum ama

cheescakevesufle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2019
175
26
33
Nereden nasil başlayacağım bilemiyorum.

*Güvenilir önereceğiniz yerler var mı Avrupa yakasında? Hijyenik dürüst ve işinde iyi olan.

*Buz lazer mi önerirsiniz? Farklarını da pek bilmiyorum. Alexandre, soprano vs ne nedir hangisi iyidir hepsi buz lazer diye mi geçiyor yoğun ķıl tüye hangisi iyi olur vs.

*kimisi gitmeden önce jilet vuruyomus kimisi kisaltma makinesi kullaniyomus. Bi fark var mi? Bi de makineye ayrica ucret vermek istemiyorum. Ve o makinelerle almk epilator gibi bi sey mi oluyor. Benim yoğun tüylerim var cekinirim onu kullanmaya bazi merkezler o makineyi zorunlu tutuyomus sanirim.

*Gorusmek için ilk gittigimizde direkt tüylerimizi almamiz gerekiyor mu yoksa onlar inceleyecek mi biraz belli mi olmalı tüyler?

*Ben gidersem mesela koltuk altı, kol ve bacak için gitmek istiyorum. Diğer yerler için bunlar biterse devam ederim diye düsünüyorum. Mantikli olur mu. Hepsi ortalama kac seansta biter. Seanslara ayda bir mi gidiliyor? Mesela bir seans fiyati ortalama ne kadar? bi de mesela şubatta baslasam yaza kadar biter mi. Yazin gitmek olmuyomus sanirim.

Cok soru sordum. Tecrubelerinizi paylasirsaniz sevinirim.

Merhabalar özel levent hastanesinde gidiyorum. Çevremdeki herkes ama herkes orada yaptırdı. Yakın çevremde onlarca kişi var inanın çok çok çok memnunuz. Sadece alexandra var orada hepimiz ona gittik. Kuzenim yengem çok yoğun kalın kıllı onlarda da işe yaradı ben ve başka kuzenim açık renkli daha az kıllıyız bizde de işe yaradı. Zaten ilk gittiğinizde denemek için kıl yapınıza bakıyorlar öyle anlaşıyorsunuz önce bakılarak. İlk seferde kılları Almadan gitmelisiniz. Gerekirse atış vs yapmak isterlerse deneme atışı onlar alıyorlar hemen zaten kılları jiletle. Ben mesela canım tatlıdır denemeden anlaşmam demiştim belki çok axır yaptıramam diye hemen göbekte deneme atışı yapmışlardı orası hassas diye. Fiyatları kendileri ile görüşmelisiniz. 6 ana senans 6 kontrol seansı oluyor. Ana seansta tamamına atış yapılıyor kılların. Kontrolde ise ana senasta arada atlanmış yada o sırada çıkmamış gözükmemiş olan kıl köklerine atış oluyor.
Bana ilk başta kıllarınızı almayın sadece genital bölgeyi alın devamını biz alacağız dediler. Ancak alerjik bir cildim oldğu için jiletlenir jiletlenmez lazer görünce çok kızardı yara vs oldu. Şimdi benn evde yapıo gidiyotum. Ama her an temiz jilet oluyor arada tam alınmayan yeri hemen alıyorlar atış öncesi.

Birkaç soru kalmış. Lazer sandığınız kadar kısa süreli bir şey değil. Ben 1 yıldır gidiyorum hala tam bitmedi zaten seansların bitmesi de 1 yılı geçiyor tamamını kullanınca. Şubatta başlayıp yazın bitmesi imkansız. Yazın senansa gitmeniz için bronz olmamanız güneşe maaruz kalmamanız lazım. Ben yazın tatilde güneşlenmemiştim epey kapalı giyinmiştim sonra sensımı 1 ay kadar erteleyip normale dönmüştüm. Öyle gitmiştim seansa. Zaten koca yazda 1 ana 1 ara seansa gidiyorsunuz alt tarafı çok sık değil. 3 ay tatil yapan biri değilseniz her türlü uydurursunuz zamanınızı

Vede eğer bütçeniz uygunsa her yeri aynı anda halledin. Git gel git gel zaman kaybı bunlar bitecek onlar içinde gideceksiniz zamanınıza yazık. Ben baştan ayağa yapılabilecek heryeri yaptırıyorum. 2 ayda 1 gidiyorum seansa bitiyor

Vede eğer bütçeniz uygunsa her yeri aynı anda halledin. Git gel git gel zaman kaybı bunlar bitecek onlar içinde gideceksiniz zamanınıza yazık. Ben baştan ayağa yapılabilecek heryeri yaptırıyorum. 2 ayda 1 gidiyorum seansa bitiyor
Ya çok ama çok tesekkur ederim nasil ayrintili cevaplamissiniz. Cok sag olun. Açikcasi biraz butçeden dolayi ayri gitmeyi dusundum. Butcemi toparlayana kadar en azindan bir kismi aradan ciksin. Cunku ozellikle kiyafet secerken bnm icin en onemli bolgeler bacak koltuk alti ve kollar. Yani en cok gorunen yerleri halletmk daha iyi olur diye dusundum.

X