İstanbulda meme üzerine en iyi estetik doktoru kim?

Bugun 6. Gunum pek agrim olmadi acikcasi. Diklestirma yok sadece buyutme 250 cc mentor marka. Cok dogalci bir doktor yaklasimi da hep o sekilde. Diren takilmadi bana ama dus yasak, persembe kontrolum var soracagim tekrar bakalim

Bugun 6. Gunum pek agrim olmadi acikcasi. Diklestirma yok sadece buyutme 250 cc mentor marka. Cok dogalci bir doktor yaklasimi da hep o sekilde. Diren takilmadi bana ama dus yasak, persembe kontrolum var soracagim tekrar bakalim
geçmiş olsun hangi hastanede oldunuz ? ameliyat ücretini de paylaşabilir misiniz ?

Merhaba 250 cc den memnun musunuz bende çoğal istediğim için 250 taktırdım büyük meme bana estetik gelmiyor,ama buradaki yorumlarda çok küçük filan 250 diyenler olmuş sizin 1 ay olmuş ödemler gitmiştir biraz sanırım ,memnun musunuz benim de 250 mentor yuvarlak

benim baktıklarım daha yüksek ; 45e iyi yapan birileri var mı acaba
Bu başlıkta Defne Erkara'nın 45 fiyat verdiğini yazmışlardı.

Merhabalar, ben erdem güvene ameliyat oldum hatta dün 2. ay kontrolüme gittim. Tüberöz memem vardı biraz daha komplike bir ameliyattı ama çok memnunum. Tahmin ettiğimden de güzel oldu. Çok doğal duruyor. Birkaç doktor daha gezmiştim hepsi bunu yaparım şunu yaparım diyordu, erdem bey ne istiyorsun diyen tek doktor. Çok hassas bir vücüdüm olduğu için dikişlerde biraz iyileşme sıkıntısı yaşadım ama onun dışında ameliyattan sonraki gün gayet iyiydim. Asistanı Gülin hanıma yazdığınızda her sıkıntı için anında cevap alırsınız. Tabi ağrı eşiğim çok yüksektir onun da etkisi olabilir. 5. gün elimi kolumu kaldırıp herşeyi yapabiliyordum. Kendisi çok gerçekçi bir doktor. Tüberöz mememden dolayı asimetrim vardı ve girmeden önce de bu yine de az da olsa devam edecek dedi. Ve etti de ama çok azıcık bir asimetriden bahsediyoruz eski haliyle karşılaştırınca çok ciddi bir fark. Herkese öneririm.
Merhaba

asimetriye tamamen gidermek mümkün degil mi?

Bunu yapabilen doktorlar yok mu? bir bilgisi olan var mi?

Merhabalar,

Dr abdullah etoz pek de guven vermeyen bir hekim. Ben kendisine dudak dolgusu ıcın basvurdum dudagımda minik paracık seklınde dolgular kaldı maalesef bu konudakı sıkayetıme cok saygısız bır uslupla kanulu elıne alıp patlatarak cozum bulabılecegını soyledı oysa eritme yapabilirdi. Bu yaklsımda bir dr u mutlaka lütfen cok daha iyi arastırın... Plastik cerrahi de uzman denılıyor ama ne kadar dogru sorgulayın lütfen.
rezalet!!!

Acikcasi boyundan cok memnunum cok dogal duruyor, sadece onu duz gorunuyor onun icin de konu actim hatta az once:) doktor oturunca gidecek duzluk diyor ama sanirim sabirli olmak lazim

Merhabalar öncelikle geçmiş ve çok güzel olsun ben de bu doktora gitmeyi düşünüyorum meme küçültme için acaba ortalama fiyat nedir?
Merhaba baya geçmiş üstünden benim kızım protez dikleştirme ve karın germe yaptırıcak araştırıyoruz sizin durumunuz nasıl şuan memnunmusunuz bize öberiniz varmı? Bu gerçekten hayatı etkileyecek bşr durum o yüzden detaylı bilgilendirme yaparsanız çok çok seviniriz 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

X