İstanbul'da patlama: 7'si polis 11 kişi hayatını kaybetti

Bu olaylar bitmez hiç umudum kalmadı artık bu ülkeden.
Çünkü evladını kaybeden ana baba ağlaya sızlaya vatan sağolsun diyor.
Hatta geçen bir baba 100tane evladım olsa 100ü de feda olsun gibi bir şey söylemişti.
İnsanlar sorgulamıyor şu anda kurtuluş savaşında değiliz ki vatan sağolsun?
Neden niçin diye sorgulamıyor kimse herkeste bi kadercilik bİ teslimiyet!
Olayların arka perdesi nedir ne değildir neden bu haldeyiz Neden başkentte art arda 3patlama olabiliyor?
Neden bir allahın kuluda istifa etmiyor yapılan açıklamalar bile aynı.
Ve hala yok kadın anne değilse yarımdır gibi akıl dışı şeyler konuşulabiliyor bu ülkede?
Bomba konusunda istikrarlı bi ülke olduk çok şükür!!!

Bu olaylar bitmez hiç umudum kalmadı artık bu ülkeden.
Çünkü evladını kaybeden ana baba ağlaya sızlaya vatan sağolsun diyor.
Hatta geçen bir baba 100tane evladım olsa 100ü de feda olsun gibi bir şey söylemişti.
İnsanlar sorgulamıyor şu anda kurtuluş savaşında değiliz ki vatan sağolsun?
Neden niçin diye sorgulamıyor kimse herkeste bi kadercilik bİ teslimiyet!
Olayların arka perdesi nedir ne değildir neden bu haldeyiz Neden başkentte art arda 3patlama olabiliyor?
Neden bir allahın kuluda istifa etmiyor yapılan açıklamalar bile aynı.
Ve hala yok kadın anne değilse yarımdır gibi akıl dışı şeyler konuşulabiliyor bu ülkede?
Bomba konusunda istikrarlı bi ülke olduk çok şükür!!!

O baba baska birsey söylese bile adam lynch olur. Sehit babasi olmasina layik görülmezdi bla bla bla. Sonucta Erdogan tarafindan bir sehit babasina dava acilmisti..

Ve evet tüm konuda millet sadece kiniyor, beddua ediyor. Hickimse demiyor ki nasil bu kadar kisa sürede birden sehirlerde bomba patlatiliyor? Hani pkk daglarda gerilla savasi yapmiyormuydu? Nasil sehirlere inip, elini kolunu sallaya sallaya bomba patlatiyorlar? Kimden bunun icin lojistik destek aliyorlar? Mit nerde?

Olan iste sadece o ailelere oluyor. Yasadiklari aciyi tahmin bile edemiyorum. Ancak artik kimsenin umrunda degil. Halen ayni kisiye oy veriliyor yol ve köprü yapiyor diye. Yahu can güvenligi yok can! Yemisim ben artik yol ve köprüyü!!

X