İsteme ve sözüm bir arada olacak . Bursadayım . Küçük bir mekan arıyorum

Tatszhayat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2020
439
322
28
Kızlarr, yardıma ihtiyacım var. İsteme ve sözüm bir arada olacak . Bursadayım . Küçük bir mekan arıyorum . 20-25 kişi gelecek . Kır konsepti istiyorum . Kapalı alan olursa da beyaz bir salon olabilir. Var mı bildiğiniz yer, yardımcı olun lütfen 🌸 bir de ekru renk bir elbise arıyorum . Görsel paylaşacağım . Bursa’da nerede bulabilirim . Söz elbisesi satan yerler nerelerde var çok teşekkür ederim şimdiden
Başka bir platforma yazdım ama orası kullanılmıyor o yüzden önemli ve acil olduğu için burada da yazıyorum , ceza vermeyin lütfen 🙏🏻

050D1E84-751D-411A-B568-F5C6EBC48B39.png

elbiseyi beğendiyseniz ilgili sayfadan sipariş verebilirsiniz. mekan için de internette bakınsanız biraz fikir edinebilirsiniz. biraz böyle armut piş ağzıma düş gibi bir talep olmuş gibi geldi bana.

ha bir de konu yanlış yerde. üstelik acil de değil

Demirtaş tarafında Sahne Parti Evi açılmış. Aynı zamanda organizasyonları da var. Çok güzel davetler düzenleniyor. Benim kına gecesi Haneden Kır düğünü diye bir mekanda oldu. Orası da çok şık ve ferahtı, Odunluk tarafında. Orman içinde. Kardeşimin nikah yemeği Kadim'de oldu, beyaz ya da kır alanı falan değil ama orası da güzeldi. İç dizaynı yani. Podyum Davet, Wooden House, Kültürpark Polis evi buralara bakmanızı öneririm ama polis evi ekstra organizasyon gerektirir. Bence beğendiğiniz kafe tarzı yerlerle görüşün organizasyon yapılıyor mu diye, bunlar benim bildiklerim. Aa bir de Çelikpalas’ın karşısında Konak 18 vardı, oraya da bakın.

Elbiseler hakkında pek fikrim yok açıkçası ama bence bunlardan kapalı çarşıda vardır. Yaygın modeller artık.

elbiseyi beğendiyseniz ilgili sayfadan sipariş verebilirsiniz. mekan için de internette bakınsanız biraz fikir edinebilirsiniz. biraz böyle armut piş ağzıma düş gibi bir talep olmuş gibi geldi bana.

ha bir de konu yanlış yerde. üstelik acil de değil
peki hanımefendi

Demirtaş tarafında Sahne Parti Evi açılmış. Aynı zamanda organizasyonları da var. Çok güzel davetler düzenleniyor. Benim kına gecesi Haneden Kır düğünü diye bir mekanda oldu. Orası da çok şık ve ferahtı, Odunluk tarafında. Orman içinde. Kardeşimin nikah yemeği Kadim'de oldu, beyaz ya da kır alanı falan değil ama orası da güzeldi. İç dizaynı yani. Podyum Davet, Wooden House, Kültürpark Polis evi buralara bakmanızı öneririm ama polis evi ekstra organizasyon gerektirir. Bence beğendiğiniz kafe tarzı yerlerle görüşün organizasyon yapılıyor mu diye, bunlar benim bildiklerim. Aa bir de Çelikpalas’ın karşısında Konak 18 vardı, oraya da bakın.

Elbiseler hakkında pek fikrim yok açıkçası ama bence bunlardan kapalı çarşıda vardır. Yaygın modeller artık.
Çok teşekkür ediyorum 🥰

Evde yapın gitsin masrafa ne gerek var yakın akrabalar gelir evinizi suslersiniz ya da organizasyonlar var eve gelip susleyip gidiyor yeni moda mis gibi ohhh kiyafettide azcık çarşı pazar gezin

X