izmir burun estetiği

Ali oğuz demir’in instagramındaki burunlar çok iyi görünüyor, gerçekte de öyle mi acaba? İbrahim korhan’ı düşünüyordum ben ama ali bey karasız bıraktı beni. Sizce hangisi tercih edilmeli?
Instagram paylaşımlarındaki burunlar hep aynı tarzda ve birbirine benziyorsa yanıltıcı olabiliyor.Kendi gözüne hoş gelen aynı tarzda sonuçları paylaşıyorlar.Ancak doktorun tarzı hakkında fikir edinmek için faydalı oluyor.
Daha önce ameliyat olmuş hastalara ulaşmaya çalışın.Eski gönderilerde yorumları olur :KK66:

Şu ana kadar kötü bi yoruma rastlamadım ali oğuz demir hakkında. Sanırım onunla görüşmeye gideceğim. Acaba fiyat konusunda bilgisi olan var mı?

Ne gibi sorunlar yaşadınız?
İlk ameliyatımda burun kemiğinin sağ tarafı fazla törpülenmiş ve asimetrikti.Burnumu yan profilden çok beğendim ama önden hiç sevemedim.Çok fazla küçültülmemiş,ucunun sağı farklı solu farklıydı.Solda da hafifçe çöküntülü bir alan vardı.13.ayda kıkırdak ekleyerek revizyon yaptı.Şimdi o eski halini arar durumdayım.Sorun çözülmediği gibi kemiğin ön kısmında çöküntü var.Burnumu önden büyütmüş.Sol burun deliğimde valv yetmezliği oluştu.Üstelik eklenen kıkırdaklar ışıkta belli oluyor.Estetikle burnu büyüyen insan olarak tarihe geçeceğim.Müdahale ettiği her alanda bir sorun var.Şimdi gece gündüz bu nasıl düzelecek,kim düzeltecek diye araştırıyorum;/

selam arkadaşlar izmirdeyim burun estetiği olucam ama karar veremiyorum yardımcı olur musunuz aklımda ki isimler:
ibrahim korhan
fırat demirtaşoğlu
emin toprak
mehmet sucubaşı
mehmet durmuşoğlu
behçet şahin

kafam çok karıştı lütfen yardım edin
Behçet Şahin bey i öneriyorum hem hakkında olumsuz yorumlar var ve sadece ticarete dökmüş işi.

Ali oğuz demir’in instagramındaki burunlar çok iyi görünüyor, gerçekte de öyle mi acaba? İbrahim korhan’ı düşünüyordum ben ama ali bey karasız bıraktı beni. Sizce hangisi tercih edilmeli?
Bende bu doktorlar arasında kaldım.siz karar verebilidiniz mi ?

İnstagram'a hep iyi olanları koyuyorlar. %100 başarılı olan doktor yoktur. Her 100 hastadan 15-20'si mutlaka sorunlu olur. İnsanların kıkırdak, kemik, deri yapıları çok farklı ve maalesef bazı insanlar şanssız oluyor. Burada konu açan, burnu kötü olan hiçbir hastasının ameliyat sonucunu paylaşmıyorlar.

kızlar behçet şahine olan var mı hakkında pek yorum yokta burda
Çok yakın arkadaşım oldu aşırı memnun ve bende bayıldım bu sebepten dolayı kendisi ile görüştüm arkadaşıma yaptığı burun ve diğer çalışmaları olsun harika çokta içime sindi ve bugün kendisinden ameliyat günü aldım ağustos sonu ameliyatım var 😊

Çok yakın arkadaşım oldu aşırı memnun ve bende bayıldım bu sebepten dolayı kendisi ile görüştüm arkadaşıma yaptığı burun ve diğer çalışmaları olsun harika çokta içime sindi ve bugün kendisinden ameliyat günü aldım ağustos sonu ameliyatım var 😊
Fiyat nasıl peki en son çok yüksek fiyatta olduğunu görmüştüm

Benimde derim kalın ve burnumda büyüktü. Şuan için memnunum ya da değilim diyemiyorum maalesef. Henüz burnum çok çok şiş. Tam karşıdan baktığımda iki tarafı bana farklı geliyor. Ameliyat sonrası çoğu kişide böyle sorunlar oluyor ama zamanla düzeliyor. Düzelecek mi bilmiyorum😵‍💫 yan profillerde bir sorun yok.
Son durumunuz nedir acaba? Ben de Gürkan Bey’e ameliyat olmak istiyorum fakat çok kararsızım..

selam arkadaşlar izmirdeyim burun estetiği olucam ama karar veremiyorum yardımcı olur musunuz aklımda ki isimler:
ibrahim korhan
fırat demirtaşoğlu
emin toprak
mehmet sucubaşı
mehmet durmuşoğlu
behçet şahin

kafam çok karıştı lütfen yardım edin
Merhaba ben 10 sene önce ameliyat olmuştum ve burnumun içinde en üstte uca doğru hep sızı acı veardı ve minnacık yara aynadan bi baktım mavi sert bir ip var hatt ucu elime değiyor bu normal mi sizde de var mıydı hiç meğer onun ucu hep kabuk tutup yara oluyormuş

Hangisine yaptırdınız acaba?Şuan bende ikisi arasında çok kararsızım.Yarına kadar karar vermem gere

Bende bu iki doktor arasında çok kararsızım.Siz yaptırdınız mı ? Hangisine karar verdiniz acaba?

İlk ameliyatımda burun kemiğinin sağ tarafı fazla törpülenmiş ve asimetrikti.Burnumu yan profilden çok beğendim ama önden hiç sevemedim.Çok fazla küçültülmemiş,ucunun sağı farklı solu farklıydı.Solda da hafifçe çöküntülü bir alan vardı.13.ayda kıkırdak ekleyerek revizyon yaptı.Şimdi o eski halini arar durumdayım.Sorun çözülmediği gibi kemiğin ön kısmında çöküntü var.Burnumu önden büyütmüş.Sol burun deliğimde valv yetmezliği oluştu.Üstelik eklenen kıkırdaklar ışıkta belli oluyor.Estetikle burnu büyüyen insan olarak tarihe geçeceğim.Müdahale ettiği her alanda bir sorun var.Şimdi gece gündüz bu nasıl düzelecek,kim düzeltecek diye araştırıyorum;/
kime yaptırdınız acaba?

Hangisini seçtiniz acaba?Bende ikisi arasında kaldım

Ben de seçemedim bir türlü ya . 6-7 doktor aradım fotoğraf gönderdim fiyat bilgisi için. Karar vermek ameliyat olmaktan daha zor . Siz en azından iki kişi arasında seçim yapacaksınız :) ben daha ona bile karar veremedim. İbrahim Korhan, Yiğit Özer Tiftikçioğlu, Emin Toprak en çok içime sinenler oldu. Siz ne zaman ameliyat olacaksınız?

İbrahim Korhan’a karar verdim bi arkadaşım da bir yıl önce ona olmuştu çok memnun.Mart sonu ameliyat günüm var bakalım hayırlısı🙏🏻
Ben de seçemedim bir türlü ya . 6-7 doktor aradım fotoğraf gönderdim fiyat bilgisi için. Karar vermek ameliyat olmaktan daha zor . Siz en azından iki kişi arasında seçim yapacaksınız :) ben daha ona bile karar veremedim. İbrahim Korhan, Yiğit Özer Tiftikçioğlu, Emin Toprak en çok içime sinenler oldu. Siz ne zaman ameliyat olacaksınız

X