İzmir de göğüs estetiği yaptırdım

ne zaman oldunuz ameliyat şu anda nasılsınız düzeldiniz mi
12 gun oldu yaptirali. Suan baya iyi durumdayim. Tabi ilk 4 gun cok zor gecti, hatta ilk gunler yaptirdigima pisman bile oldum. Ama her gecen gun cok daha iyi oluyorsunuz. Suan tek sorunum goguslerim henuz sertler. Yumusamasi icin daha cok erken sanirim. Bunun disinda suan icin cok sukur sorunum yok.

merhaba bende cenk beye ameliyat olmayı düşünüyorum. Kas altı olucak benim. Nasıl geçti süreç. Doktor ve hastane nasıldı anlatır mısınız

Benim biraz meme dokum oldugu icin kas zari alti yapildi. O yuzden agri seviyem daha normal gecti. Ilk gunler sadece cok fazla agirlik hissi vardi. Doktordan ve hastaneden memnunum ilgilendiler. Her zaman ulasip sorularimi sorabiliyorum. Tavsiye ederim.

Benim biraz meme dokum oldugu icin kas zari alti yapildi. O yuzden agri seviyem daha normal gecti. Ilk gunler sadece cok fazla agirlik hissi vardi. Doktordan ve hastaneden memnunum ilgilendiler. Her zaman ulasip sorularimi sorabiliyorum. Tavsiye ederim.
Teşekkür ederim. Benim kas altı olacak büyük ihtimalle çok zayıf olduğum için. Ameliyattan sonra ilk gün ağrı durumunuz nasıldı ve kollarınızı hareket ettirebiliyor musunuz? Ağrılarınız tam olarak ne zaman geçti ve şu an ellediğinizde protezleri hissediyor musunuz? Biraz fazla soru sordum ama ameliyat olmuş kişilerin fikirleri çok önemli cevaplarsanız çok sevinirimm ☺️☺️

Teşekkür ederim. Benim kas altı olacak büyük ihtimalle çok zayıf olduğum için. Ameliyattan sonra ilk gün ağrı durumunuz nasıldı ve kollarınızı hareket ettirebiliyor musunuz? Ağrılarınız tam olarak ne zaman geçti ve şu an ellediğinizde protezleri hissediyor musunuz? Biraz fazla soru sordum ama ameliyat olmuş kişilerin fikirleri çok önemli cevaplarsanız çok sevinirimm ☺☺
Agri durumu biraz da yonteme gore degisiyor sanirim. Kas zari alti oldugu icin 4 gunde toparladim. Ama hala goguslerime dokundugumda agrim var. kollarimi cok cabuk hareket ettirebildim ve protezler elime gelmiyor😊

Ben küçülltme yaptırdım yıllar önce her yerim iz. Çok çirkin.dr ufukbilkay. Memnun olanı da çok.pahalıda şimdi çok. Ama asla ona yaptırmazdım böyle olcağını bilsem

Merhabalar bende özgür beye ameliyat olacağım kesiniz meme altı ve meme başından mı oldu iz kaldımı acaba çok merak ediyorum eğer sakıncası yoksa foto atabilirseniz çok sevinirim

İzmirde meme büyütme alanında prof dr ahmet seyhan ı mı önerirsiniz op dr cenk tokat ı mı yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

X