izmir dış çekim mi?

Ben de acil dış mekan fotoğrafçısı arıyorum. ADK fotoğrafla görüştüm. Ne düşünüyorsunuz. Önerilerrr

Ben ikinci kez foto çektireceğim. Biriyle anlaştım izmirden hatta 12 martta deneme çekimi yapacağız. Bakalım nasıl olacak.

Isim verilebiliyor mu acaba??
Bildiğim biri var memnun kalan çok arkadaşım oldu.

İzmir de bakıyorsanız şayet Ahmet kaya AGORA ( düğün fotoğrafçısı ) önerebilirim .... sayfasına bakıp bulursanız ,harika çekimleri olduğunu göreceksiniz... fiyat olarak çok net bilemiyorum :KK43: arayıp bir görüşün.

İstanbul' da ise kendi düğün fotoğrafçımı önerebilrim rüyam fotoğrafçılık Serhat ilhanbey ,yeri çapa tarafında kaliteli çekimleri vardır
umarım yardımcı olmuşumdur :KK66: şimdiden mutluluklar diliyorum

Ben geçen yaz evlendim. Fotoğrafçı seçmenin ne kadar zor olduğunu o yüzden çok iyi biliyorum. Hele hem makul fiyata hem de iyi ve güvenilir fotoğrafçı bulmak çok zor gerçekten.Kadın fotoğrafçıları tercih etmenizi tavsiye ederim. Erkek fotografçılar olaya aşırı profesyonel (yani zaman-para hesabı) bakıyorlar. Oysa düğün fotoğrafı bir ticari ürün çekimi değil. Kadınlar bu konuda çok daha duygusal ve duyarlı. O yüzden hem süreç içinde destek oluyorlar (bazıları tabii) hem de daha duygusal, daha incelikli fotoğraflarınız oluyor. Ben de ilk başta erkek fotoğrafçılara baktım nedense :) Biraz konuştuktan sonra anladım ki neredeyse kilo hesabıyla satıcak :)
Diğer bir konu tarz meselesi. Moda diye her tür gelinlik nasıl vücudunuza yakışmazsa, kendi tarzınıza uygun 1 fotoğrafçı bulmalısınız. Gelinlik seçimini ayrıca ele alırım soran olursa :) Eminönünde 2 liraya satılan el pankartlarıyla çekilen fotograflardan şahsen hiç hazzetmiyorum. Bu bir süredir moda. Altyazı geçince fotograf olmaz ki zaten. İnsanları fotograf çekiyoruz diye maymun ediyorlar :) Ben türlü araştırma ve tavsiyelerden sonra çok iyi bir seçim yapmışım. Albüm ortaya çıkınca emin oldum bundan. Bir kere fotograflar biz gibi olmuş. Bazı arkadaşlarımın albümüne bakıyorum sanki başkası, yapmacık ve başkası gibi davranmışlar, doğal olmamış. Napiyim fotografçı öyle dedi diyorlar :) Bir de hiç onlara özgü bir duygu yoktu. Bizimkisi sanki başbaşaymışız gibi duygusal ve yoğun olmuş. Birbirimizi ne kadar sevdiğimiz anlaşılıyor zaten bütün olay da bu değil mi? Artık fotoğrafçılar her yere seyahat ediyorlar. İstanbulu izmiri yok. Benim fotoğrafçım İstanbulda, İzmir'e gidiyor mu bir sorun isterseniz- o kısmını bilmiyorum. Fiyatı ne ucuz ne çok pahalı. Farklı paketler var ona göre değişiyor fiyatlar. Peri Masalı Fotoğraf diye facebookta sayfası var. İsmi Asena Selcen Yüzbaşıoğlu. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim pinpirikli bir insan olarak :)

Ben de acil dış mekan fotoğrafçısı arıyorum. ADK fotoğrafla görüştüm. Ne düşünüyorsunuz. Önerilerrr
Merhaba Hülya, öncelikle düğün öncesi en önemli süreçlerden birisi fotoğrafçı seçimi. Bu konuda fazlaca arastirma ve görüşme yaptıktan sonra birkaç aday belirledik. Nazim Kurtuldu ve Kaan Atamer önerebileceğim fotoğrafçılar arasında. Biz Kaan Atamer'i tercih ettik. Fotoğraf çekim süreci beklediğimizden rahat ve akıcıydı. Tavsiye ediyorum. Yaptığı işe fazlasiyla özen gösteren ve eğitimli bir fotoğrafçı. Yani bu süreçte birkaç aday belirleyip görüşmek en mantiklisi bence. Inşallah gönlünüze göre bir çekim yaptirirsiniz. Çünkü düğün gününün sonunda geriye sadece fotoğraflar kaliyor. Şimdiden mutluluklar diliyorum :)

Merhaba tekrar, ben son olarak ADK Wedding ile karar kıldım. Nisan da yapacağız çekimleri. Sizin söylediklerinizi de araştırdım ama ADK nın referans fotolarına bayıldım. Bide aksesuar kullanımları varmış diğerlerini de bu yüzden eledim. Salıncak kullanımları harika. Hatta alın size örnek
4.jpg

izmirde dış çekim işini yapan birçok kişi var ama bazıları baştan savma iş yapıyor dikkatli olun az para istemiyorlar. çekime gitmeden de nerede çekim istediğinize karar verin derim. izmirde fotoğraf çekilecek yerler yazısından da faydalanabilirsiniz. benim de 1 yıl sonra düğünüm olacak gibi delikli koyu düşünüyorum bakalım hayırlısı.

Son düzenleyen: Moderatör:
X