İzmir Ekol Hastanesi Burun Estetiği Öneri

ezel1234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2020
1
0
27
Merhaba öncelikle. Ben haftaya Ekol Hastanesi’ne burun estetiği yaptırmak için randevu almayı planlıyorum. Fakat hangi doktoru seçeceğim konusunda çok kararsızım. Bir de burun olunca geri dönüşü kolay olmuyor. Bu konuda deneyiminiz varsa hangi doktoru önerdiğinizi ve önermediğinizi yazabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim :)

Merhaba öncelikle. Ben haftaya Ekol Hastanesi’ne burun estetiği yaptırmak için randevu almayı planlıyorum. Fakat hangi doktoru seçeceğim konusunda çok kararsızım. Bir de burun olunca geri dönüşü kolay olmuyor. Bu konuda deneyiminiz varsa hangi doktoru önerdiğinizi ve önermediğinizi yazabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim :
Merhaba, ben de ekol hastanesinde olmayı planlıyorum fakat pandemi yüzünden beklemeye aldım. behçet şahine muayene olmuştum. 9000 lira fiyat vermişti. siz oldunuz mu?

Merhaba, ben de ekol hastanesinde olmayı planlıyorum fakat pandemi yüzünden beklemeye aldım. behçet şahine muayene olmuştum. 9000 lira fiyat vermişti. siz oldunuz mu?
ekol hastanesi sgk anlaşmalı mı bu fiyatı çıkardı :KK43:

evet haklısın arttı ama olmayı düşünüyorum inşallah beni anlayan iyi bir doktor bbulurum sorunsuz bir şekilde ameliyattan çıkarım olursam haber vereyim
inşallah her şey istediğin gibi olur..merakta bırakma haberleşelim :KK16:

Ekol bence Doktorlarin tecrübelenip ayrıldıkları hastane biraz adlarını duyurup kendi muayenelerini açıyorlar

X