İzmir gelinlik fiyat ve modelleri

gidja

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2016
160
69
Merbaha arkadaşlar,

Eylül sonu gibi nikahım olacak yer bulabilirsem istediğim gibi, kokteyl tarzı bir nikah istiyorum bunun için de bana bir gelinlik lazım (çok şükür damadı buldum 🤭) gelinlikler almış başını gitmiş herşey gibi :KK43: bir gün giyeceğim bir gelinliğe açıklası 20 - 30 bin vermek istemiyorum. İzmir'de uygun fiyatlı güzel bildiğiniz yerler var mı dikim evleri de olabilir ben hiç evlilikle alakası olmayan bir insan olarak ciddi anlamda bu işlerle alakalı bir fikrim yok sizlerden bu sebeple tavsiye istiyorum. Yardımcı olabilirseniz cok sevinirim 🌸

bende izmirdeyim eylülde nikah mini kutlama düşünüyoruz. sorudan bağımsız olacak ama mekan baktın mı fiyat sordun mu hiç

bende izmirdeyim eylülde nikah mini kutlama düşünüyoruz. sorudan bağımsız olacak ama mekan baktın mı fiyat sordun mu hiç
Valla aynı şekilde yapmak istiyorum ben de bir kaç yer sordum min.20 bin ile 35 bin arasında sizin sorduğunuz yerler ve mekanlar var mı nasıl fiyatlar

Valla aynı şekilde yapmak istiyorum ben de bir kaç yer sordum min.20 bin ile 35 bin arasında sizin sorduğunuz yerler ve mekanlar var mı nasıl fiyatlar
canım naptınız? yer buldunuz mu bilgi verir misin çıkmazdayıım :KK43:

canım naptınız? yer buldunuz mu bilgi verir misin çıkmazdayıım :KK43:
Valla biz istediğimiz gibi bir mekan bulamadık nikah sonrası için bulduklarımızda düğün ücreti istedi o yüzden kır düğününe döndü bizim iş😅 sahilevlerinde bir mekanla anlaştık

kokteyl+nikah tarzı için ilk etapta nerelere sormuştunuz
Ben daha evlenmiyorun ve izmirde bakmıyorum ama instagram da karşıma çıkmıştı artemisplato diye bakınca beğenip yapacağım şehirde olsa diye düşünmüştüm isterseniz bakın

X